Skocz do zawartości

Scena 3D: Surrealistyczne morze


Rekomendowane odpowiedzi

Hi, ostatnio złatałem coś takiego. Ten czarny kształt narysowałem cienkopisem, zeskanowałem, dodałem te fale w photoshop\'ie. Wszystko razem skomponowałem w max\'ie i... wyszło coś takiego. Na potrzeby forum zmniejszyłem rozdziałkę z 1600x1200 --> 1024x768.

 

Jak zwykle proszę o komentarze i słowa krytyki.

 

 

Abstrakcja1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

poniewaz nikt sie nie odzywa to moze ja cos napisze....ogolnie pracka nie przypadla mi do gustu przede wszystkim dlatego ze ma sie wrazenie porozrzucanych elementow nie stanowiacych spojniej calosci...ten rysowany obrazek + fale w PSie calkiem sympatyczne, fale 3D nie glupie choc klimatem jakos nie pasuja, te latajace krzyzyki calkiem bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem o co chodzi w tej scenie :| Może się nie znam na abs®trakcji...ale niestety nie jest to ładne...

Nie wiem co miałeś na myśli robiąc tę scenę...fakt, że woda w PS całkiem ładnie Ci wyszła, ale reszta jest po prostu do d**y...Przykro mi to mówić, ale takie jest moje zdanie, a chyba nie o to Ci chodziło, żeby kłamać i mówić że wszystko cacy...:P:)

Spróbuj to zrobić jeszcze raz...całkowicie zmieniając koncepcję...

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje interpretacje :) :

Koszmar glazurnika - tyle kafelków i tylko kilka uciekających krzyżyków :D Albo krzyżyki po spełnionej misji ułożenia 1 mln kafelków odlatują do ciepłych krajów :D A może krzyżyki przylatują z tych ciepłych krajów bronić swego zeszłorocznego dzieła przed nadpływającą górą lodową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa krytyki, przynajmniej nie popadne w samouwielbienie:) Co do kompozycji to raczej nic już nie zmienie, ale jak będę tworzył coś nowego to wezmę wszystkie komentarze pod uwagę. Jeszcze raz thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności