Skocz do zawartości

Obiekty 3D Skill trening


hjeple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak kiedyś siedziałem i chciałem łazieneczkę zrobić modele są proste ale nie wiem czemu wyszło mi jak by to powiedzieć w obskurnej piwnicy pewnie dla tego ze CM w V-ray nie dałem exponential ale sam nie wiem dalej modeluje aby podnieść sobie poziom trudności zabrałem się za motorole razr 3

001ra1.th.jpg

 

002ib2.th.jpg

 

003lr7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klikasz na model(ppm), i clone(copy).

2.Zaznaczasz kopie i wybierasz modyfikator push(wartość 0,07 powinna wystarczyć)

3.Zaznaczasz pierwszy model i nadajesz mu standardowy materiał, potem drugi model(kopie) i tworzysz drugi materiał, nazywasz go wire.

4.Klikasz "M"(material editor) shader basic parameters ustawiasz na Wire, na Diffuse na czarny(RGB 0).

 

pozdro

 

P.S osz ty ubiegłeś mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siadłem do KTM 950 ktm super enduro r-1 i powoli brnę do przodu tak to wygląd a chciałem zrobić full detal zobaczę czy starczy sił, aha proszę się nie czepiać ze tarcza jest inna poprostu z innej referki ja wziołem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej walczę detal mnie wciągnął nie jest to dokładnie odwzorowane tylko pobieżnie ponieważ nie mam zbyt wiele referek staram się jak mogę może komuś się spodoba :) koło tylnie tez jest zrobione ale przesle je dopiero wieczorkiem mam zamiar jeszcze dzisiaj ramke zrobic :) i pare osłon zobacze jak z czasem aha mam jeszcze pytanie czy da się zrobić materiał na opone taki zeby krawedzie az tak bardzo nie były uwydatnione mowa o V-ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności