Skocz do zawartości

Plakat3d: Ice Hell Club


gientekwl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :)

 

Postanowiłem wrzucić swojego wip'a, praktycznie już FW.

Brak jest loga [bo nie wiem do tej pory czy klient se życzy aby umieszczać logo na plakacie... - głupia i skomplikowana sprawa]

 

Plakat przedstawia otwarcie nowego klubu w Krakowie ICE HELL

Przedstawiam to w 3 różnych wersjach kolorystycznych:

 

*1

small1.jpg

 

*2

small2.jpg

 

*3 [wersja wiodąca]

small3.jpg

 

Pozdrawiam, Mariusz

Edytowane przez gientekwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troszkę interesuję się plakatem, uwielbiam starą polską szkołę i wybacz mi,ale reprezentujesz odłam, który nijak ma się do plakatowania, jest porównywalny do współczesnego filmowego, czyli miałki... i te gradienty, o zgrozo. Pewnie klientowi się spodoba, bo takie gusta właśnie mają ludzie, niestety. Zabrzmiało to jak atak, ale plakat jako formę przekazu uwielbiam i ten tutaj nijak ma się do mojego prywatnego odczucia, jak plakat miałby wyglądać. Napaćkałeś tam wszystkiego, miliard kolorów, a zero konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się właściwie ze wszystkimi. Zainteresuj się trochę może prawdziwymi plakatami...nie ma co wzorować się na tych śmieciach które często widzimy na ulicach. Podskocz do większej księgarni i na dziale ze sztuką na pewno znajdziesz coś o plakatach, o typografi. Jest jeszcze całkiem dobra pozycja "layout" wydana przez PWN - nie w prost o plakatach...ale mnóstwo informacji o komponowaniu kartki z tekstem i o typografi (na początek idealna). Powodzenia w dalszej pracy!

P.S.

Te gradienty to rzeczywiście masakra:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal losowo 90% elementów - powinno pomóc. To wcale nie jest żart.

Na tym plakacie według mnie panuje totalny chaos - lepiej już użyć kilku elementów ale w przemyślanej kompozycji niż robić taki bigos formy i koloru. Te kolory i gradienty adresowane do młodzieży - więc niech nawet będą - ogólny pomysł z postaciami, główne kształty, typo - a niech już nawet sobie zostaną, to nie musi być wybitne dzieło - ale wybacz... ten chaos musi zostać uporządkowany - plakat przede wszystkim ma informować, a tu nie wiem co się dzieje. Gdyby były same literki na czarnym tle chyba byłoby lepiej niż teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności