Skocz do zawartości

Potrzebny grafik 2d.


intoxicate

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Potrzebuje grafika 2d, ktory bedzie mogl wykonac animowane sprajty i tla do gry platformowej.

 

Projekt gry jest w ostatecznej fazie Vertical Slice'a. Potrzeba stworzyc grafike do jednego levelu by zaczac negocjacje z wydawca. Za wytworzenie grafiki nie daje pieniedzy - ale jesli zdobedziemy kontrakt mozna spodziewac sie jakiegos przyplywu gotowki.

 

Do zrobienia:

2 postacie z bardzo prostymi animacjami.

2 obiekty

grafika na tlo jednego poziomu

4 czasteczki

3 bonusy

 

Dostarcze konkretna dokumentacje, builda gry i potrzebne pomocnicze assety.

 

O projekcie nie moge niestety nic pisac.

 

Jesli ktos bawil sie w grafike 2d do platformowek i ma czas by wykonac cos takiego niech sie skontaktuje : koloska(@)svx.pl badz a.koloska(@)nicolasgames.pl albo bezposrednio na gg: 6949428

 

Sprawa jest dosc pilna, albowiem chce verticala przedstawic wydawcy jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

intoxicate napisal:

kurka myslalem ze to malo roboty :( nikt sie nie zglosil :(

Witaj intoxicate

Nie chciał bym być złośliwy, wydaje mi się jednak że mówienie komuś wprost: "zrób dla mnie kawał solidnej roboty za darmo, a jak uda mi się na tym zarobić może ci odpale pare groszy..." jest przereklamowanym sposobem szukania ludzi z pasją którzy potrafią zrealizować Twoje pomysły (lub nawet zostać lokomotywą danego projektu). "Biedny Ojciec, Bogaty Ojciec" czy jakoś tak... większość już pewnie czytała... (jeśli ktoś ominął tę pozycję polecam google).

Jeśli już chcesz mieć koniecznie darmowe wsparcie artystyczne, to tak jak kiedyś ktoś mądry powiedział: "Najpierw daj wszystkim tego co potrzebują."

Czyli mówiąc krótko:

daj posta:

"W ten weekand w Krakowie*, Waawie*, Łodzi*, Poznaniu*itd... *niepotrzebne skreślić) Intoxicate organizuje darmowe warsztaty z zakresu animacji 2D dla concept artistow.

W ramach zajęć poznacie jak się robi:

2 postacie z bardzo prostymi animacjami.

2 obiekty

grafika na tlo jednego poziomu

4 czasteczki

3 bonusy

dla najlepszych:

MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU Z ARTYSTAMI PRACUJĄCYMI PRZY NAJLEPSZYCH KOMERCYJNYCH PROJEKTACH !!!

 

...no i tyle miał do powiedzenia wójo PSychu, mistrz ciętej riposty

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu mozna wywnioskowac ze kolo jest od afterfalla wiec myslalem ze tam to sa powaznie ludzie a tu taki post hmmm moze autor jakas prowokacje robi albo cos

 

Dokladnie tak samo pomyslalem, zwlaszcza, ze jest to juz ktoras kolejna tego typu oferta skladana przez autora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intoxicate dawno temu, za górami za lasami napisał niekrótkiego buczka o tworzeniu gier (pisanie design docu). Osobiście czytałem i sporo mi to dało, więc zarzut, że nic nie dał od siebie za free jest nietrafiony (poza tym, to dość dziwne, zakładać, ze czyjś dorobek ogranicza się tylko do jednego forum :P). intoxicate nie ma też za wiele z grafiką wspólnego, więc wątpię, aby był w stanie takie warsztaty organizować :P

 

btw grafika na tło do gry to już dużo roboty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

kurcze Chlopaki zle to odebraliscie, ale to normalne, bo u mnie ciezko z tlumaczeniem :)

 

projekt jest w ostatecznej fazie Vertical Slice'a - by rozmawiac z wydawcami potrzebujemy grafiki. Nikt nie dostaje pieniedzy za prace przy tym projekcie (w tym tez ja). Chcemy ubic fajny kontrakt - razem - jesli jakis grafik bedzie z nami wspolpracowal to OCZYWISTE ze dostanie 'swoje' za wykonanie takiej pracy.

 

Niestety nie mam ani grosza by zaplacic za wykonanie takich grafik dlatego pisze do Was.

 

Sporo amatorskich projektow sie tutaj reklamuje i tez nie oferuja pieniedzy za wspolprace wiec nie wiem dobrze o co Wam chodzi. Jak ktos mnie zna - dobrze wie, ze nie robie tego dla pieniedzy, ale po to by wyszkolic jak najwieksza liczbe osob do dalszej konkretniejszej wspolpracy.

 

Myslelismy nad warsztatami btw - ale nie ma na to czasu niestety, tak samo jak zaden grafik ktorego znam nie ma czasu by wykonac taka prace...trudno sie mowi

 

I nie mowcie ze nic nie zrobilem za free bo to troche doluje tymbardziej ze wspolpracowalem z ludzmi przez pare lat ZA DARMO nie dostajac za to NIC (ale dla mnie pieniadze to rzecz poboczna)

 

Wiem ze moze to tak brzmiec jak mowicie - zapewniam ze tak nie jest. Niestety nie mam teraz czasu by rozpisywac sie dokladnie o co chodzi, co to za projekt etc etc :( mialem nadzieje ze ktos sie zglosi i bede mogl sie skupic na wspolpracy z taka osoba...

Edytowane przez intoxicate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na uboczu sie doczepie :)

Dla mnie wygodniej by sie czytało takie ogłoszenia jeśli rozumiałbym wszystkie słowa...

Jestem noob'em ale co to jest Vertical Slice ?

Polska Wiki nic nie odgadła, a tych "inglisz werszion" nie kumam.

Ogolnie chyba juz to kiedys pisałem Kolosie, że masz taki nawyk używania słów z którymi niewtajemniczeni mogą mieć problemy.

Imo to trzeba jak chłopu z pola.

Albo moze to ja jestem jakieś sto lat za murzynami i wszyscy wiedzą o co kaman.

Jesli tak jest to milknę i uciekam w kąt.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto screen tego z tego projektu. Grafike zrobil designer z koderem, tylko po to by bylo cokolwiek widac :). Gra jest dla dzieci, uczy literek (fajna fizyka jest na nich), potrzeba zrobic grafiki by zaczac negocjacje z wydawca.

 

Do tego prowadze 2 inne male projekty gier (casual + platformowka) do ktorych rowniez potrzebuje grafikow.

 

Tu nie chodzi o to ze kogos wezme, zrobi mi grafiki i skoncze z nim wspolprace - poszukuje osob ktore chca nabrac doswiadczenia i chcialyby tez wbic sie jakos w rynek.

 

rozmawiam juz teraz o sprzedaży tych gier, wszyscy dzielimy sie zyskami po rowno

 

To co moge zaoferowac grafikowi:

- doswiadczenie (przeprowadzam przez wszystkie etapy produkcji)

- konkretne zorganizowanie pracy (repozytorium, flyspray, dotproject, forum, ciagly kontakt na gg)

- praca przy malych i pewnych projektach

 

Jesli jest ktos zainteresowany, piszcie na maila ([email protected]). z gory dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to ze kogos wezme, zrobi mi grafiki i skoncze z nim wspolprace - poszukuje osob ktore chca nabrac doswiadczenia i chcialyby tez wbic sie jakos w rynek.

 

no pewnie przeciez nie masz zamiaru szukac frajerow ktorzy odwala za ciebie robote a Ty bedziesz na nich zbijal kaske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności