Skocz do zawartości

Scena 3d: Tram


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum.

Postanowiłem przedstawić kilka prac i zobaczyć co o nich powiecie.

Na początek scena z tramwajem zrobiona jakieś 2 lata temu, renderowana i poprawiana (tekstury i postprodukcja) w 2008.

Wzorowałem się na innej pracy, więc jeśli wyda Wam się znajoma to pewnie dlatego: http://www.3dtotal.com/services/oscommerce/total_textures/v5/upgrade/tutorial03_image04.htm

 

mrowekoldtramyo5.jpg

 

I jeszcze wersja hires: http://img18.imageshack.us/img18/5116/mrowekoldtramfullvj2.jpg

 

Soft: 3ds max, Vray, PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem postprodukcja dobra, zrobiona ze smakiem a jakby mi ktoś to wydrukował i postarzył pewnie dałbym się nabrać że to fotka moich dziadków.

Trochę szkoda że odtwórcza robota, ale wybaczam bo dodałeś coś od siebie chociaż :P

 

Samą scenkę też chętnie zobaczyłbym w wire.

 

Salve

Mort

 

[edit] ale patrząc na Hires - podpis niefajny. W ogóle nie pasuje, już lepiej zrobiłbyś coś ręcznie pisanego i postarzonego tak żeby wpasowało się w fotkę. I ramka też trochę boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że obrazek się większości podoba, dzięki za komentarze.

 

KLICEK, tab01: dzięki:)

mis3k, p3ter: postprodukcja rzeczywiście zabiła sporo szczegółów, ale gdy obraz był ostrzejszy, całość wyglądała po prostu gorzej, bardziej sztucznie.

Filip: wtedy nie miałem lepszego aparatu:)

kamil.ochel: co kto lubi:) nie rozumiem tylko co masz na myśli oceniając realizm sceny bez post, skoro sceny bez post nie pokazałem...

kliment woroszyłow: drzewka w tle to i szop i max:) czyli wycięte drzewa nałożone na plane'y w maxie z dobranym opacity

mort: robota rzeczywiście trochę odtwórcza, ale na naukę w sam raz:) Przyznam że do odtworzenia tej pracy przekonała mnie konstrukcja dachu, musiałem ją po prostu zrobić samemu, a niestety żadnych innych referek nie znalazłem... Podpis rzeczywiście tak aby był, myślałem nad odręcznym ale nie mam ani tabletu, ani skanera a aparatem mi się nie chciało bawić. Ramka była taka od początku i chyba się przyzwyczaiłem bo mi nie przeszkadza:)

adam_m: masz rację z tym numerem, nie wpadłem na to:)

 

Zamieszczam siatkę:

tramwiresy4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności