Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy przy projekcie!


bitte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem wykonać projekt swojego domu (tylko zewnętrzne ściany) a następnie wykonać jego oświetlenie w 3dmax i nie wiem od czego zacząć, więc chciałem się zapytać czy ktoś coś takiego już robił i czy mógł by mi w jakiś sposób pomóc. Potrzebuje jakiegoś przykładu bądź toturiala najlepiej w języku polskim.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

boxa już mam; powycinałem miejsca na okna i zaczynam je tworzyć; ale nie wiem jak je razem połączyć tzn wkomponować w ścianę żeby wszystko pasowało oraz jak zrobić gzyms.

jest to mój pierwszy projekt w autodesku właściwie to nigdy w tym programie nic nie robiłem i moja wiedza na jego temat jest praktycznie zerowa; to co już umiem wyczytałem z helpa w autodesku ale przydało by mi się coś po polsku.

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

książkę będzie kumpel pracuje w empiku i powiedział ze powinien mi zalatwic :) ale to dopiero za tydzień:( a ja już coś chce robić; ale niestety jest spore ograniczenie spowodowane moją wiedzą a raczej niewiedzą :( o 3d maxie; więc będę wdzięczny jeśli ktoś umieści linki do jakichś toturiali po polsku bo wszystko co narazie udało mi się zdobyć jest po angielsku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki do jakichś toturiali po polsku bo wszystko co narazie udało mi się zdobyć jest po angielsku :(

sory ale umiesz założyć wątek a nie umiesz na tym pomarańczowym pasku u góry strony kliknąć TUTORIALE ? jakie masz IQ 2 ? bo szczerze nie polecam marnowania tych 2 pkt na nauke zachowaj je do oddychania/jedzenia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga: chyba coś znalazłem. wejdź na główną stronę serwisu gdzie własnie postujesz. Znajdź pomarańczowy pasek na górze strony i znajdź słowo (uwaga trudne słowo) T U T O R I A L E

 

dziękuję za uwagę i polecam na przyszłość najpierw poznać serwis gdzie zaczynasz postować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory możne to był mój błąd już wyjaśniam toturiale ale odnośnie togo co robię tzn robienia projektu domu, bo zrobić boxa powycinać w nim pare otworów na okna i drzwi i zrobić okna i drzwi to umiem, nie wiem jak połączyć to w całość; a toturiale z waszego forum przejrzałem parę rzeczy na pewno sie przyda;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na główną stronę serwisu gdzie własnie postujesz. Znajdź pomarańczowy pasek na górze strony i znajdź słowo (uwaga trudne słowo) T U T O R I A L E.

 

Właściwie, to nigdzie nie musi wchodzić, ewentualnie tylko przejechać na samą górę strony i też będzie miał dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, jakis member, oraz ja napisaliśmy odpowiedź autorowi wątku, natomiast nie wiadomo dlaczego zostały usunięte przez Herr Moderatora,po czym zostało napisane to samo przez wcześniej wymienionego moderatora, czy mogłbym prosić o jakie uzasadnienie ? naruszyliśmy regulamin ?? może regulamin ostatnio uległ zmianie ?? :) może byćna pm'a

 

z góry dzięki

 

 

a co do kolegi bitte staraj się narazie robić tutoriale, następnie po pewnym czasie jak już poznasz pewne narzędzia, zacznij własne projekty, bez wiedzy o narzędziach ciężko ci będzie cokolwiek zrobić i będziesz musiał co chwilę zadawać bardzo podstawowe pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności