Skocz do zawartości

salon z aneksem kuchennym


tombas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem - za cięki blat kuchenny - powinien mieć 4 - 5 cm, ta ścianka przeszkadza w funkcjonalności, tak na prawdę nie oddziela od pokoju dziennego, bo jest za mała, a przeszkadza w pracy przy blacie. Oba sufity podwieszane mają inne grubości - tak mi się wydaje. Trochę jeszcze brak żylety :-) Ale wygląda wporzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochraniacze zdały egzamin... rutinoscorbin też :)

 

a co do obrazka to wg mnie jakieś dziwne te pokretla na kuchence, srednie shadery ale caloksztalt nie jest zly chociaz przegiąłeś z AA bo jest cały obrazek zblurowany. sharpen kumpem grafika 3d :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona ma za oknem piramidy w Gizie? xD Tak mi to wygląda ^ ^

 

Wszystko jak wyżej :)

czepiac to sie każdy potrafi.. ale konstruktywna krytykę to tylko jedna uslyszalem za co wielkie dzieki:). Rutinoskorbin to moze wspominającemu by sie przydał skoro tak go wspomina... co do sufitów to tylko złudzenie ,być może zbyt szeroki widok. Kuchenka to pała zgadzam się.

Ktoś coś jeszcze mądrego dopowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiac to sie każdy potrafi.. ale konstruktywna krytykę to tylko jedna uslyszalem za co wielkie dzieki:). Rutinoskorbin to moze wspominającemu by sie przydał skoro tak go wspomina... co do sufitów to tylko złudzenie ,być może zbyt szeroki widok. Kuchenka to pała zgadzam się.

Ktoś coś jeszcze mądrego dopowie?

 

I co do blatu to pierwszy raz spotykam sie z grubością 4-5 cm !! To chyba epoka miniona. 2,5 cm to obowiązujący standart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektujesz na co dzień wnętrza ? Proporcje z tak cienkim blatem są śmieszne, mógłby mieć i 1cm gdyby to dobrze wyglądało... Ja projektuje zawsze 4-5 bo to "mięsko" jest potrzebne, szafki to dość ciężka forma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektujesz na co dzień wnętrza ? Proporcje z tak cienkim blatem są śmieszne, mógłby mieć i 1cm gdyby to dobrze wyglądało... Ja projektuje zawsze 4-5 bo to "mięsko" jest potrzebne, szafki to dość ciężka forma.

 

A czy pojęcie techtop jest znane? to blaty grubości 1 cm a wytrzymałości większej niż niejedne 4-5 cm kolosy. Co do formy to zależne od gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne jak po wybuchu gazu...ta panienka jest rozmazana - jest w tym jakiś sens ? To do jej cienia nie pasuje. Naucz się właściwie oświetlać w v-ray i tworzyć porządne materiały.. Miesiąc-dwa walki z testami materiałów i światła = bardzo praktyczne podczas tworzenia dużo lepszych fotorealistycznych wizek. Te rendery co są tak ładne niby zdjęcie są najlepsze i cieszą się niesamowitą reputacją. Pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności