Skocz do zawartości

Dave Borck Animation Reel 2009


DaveBorck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobre rzeczy robisz a jakoś nie widac byś sie chwalił ;)

 

Mi sie reel podobał chociaż mam wrazenie, że troche za długie. Dodatkowo moment z "Kampanii Piwowarskiej" lecial tak długo, że chyba przeleciała cała reklama (czy jaki to miało charakter)...

 

Sympatyczna strona...podoba mi sie pomysł z tymi figurami. Fajnie wkomponowane to jest tez w reelu przez co całość jest moim zdaniem bardzo spójna i to na +

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc, że masz nowego reela spodziewałem się wysokiego poziomu... no i cóż... hmmm... nie zawiodłem się :D

Tylko dwie uwagi: brakuje mi ściągnięcia na dysk (lubie sobie na fullscreenie oglądać) i muzyka z reela - po minucie robi się nużąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie:)

 

CzAk1 - nie chwalę się, bo większość z prac jakie robię to materiały wewnętrzne a te mają to do siebie, że nikt się nimi aż tak bardzo nie przejmuje jak choćby puszczanymi po 500 razy reklamami telewizyjnymi. Po za tym jako całość są tak nudne, że są możliwe do obejrzenia tylko przez osoby wtajemniczone w temat, np pralek ;)

 

Z rzeczy robionych w ostatnim roku a trudnych do odszukania za pośrednictwem reela mogę sie pochwalić animacjami do tych dwóch stronek:

 

http://backstage.mug.pl

http://www.sensisoft.com

druga dostała nagrodę fwa:D

 

Co do muzy to był to jedyny kawałek, który znalazłem i był na licencji creative common pozwalającej na umieszczanie w animacjach, reelach itd.

Trzy osoby zabierały się za robienie muzyki, ale każda po 2-3 tygodniach stwierdzał, że nie da rady dlatego wybrałem ten utworek.

 

Dzięki za wszystkie komentarze

Pozdrawiam

DaveBorck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności