Skocz do zawartości

WebArt WIP: RMX Web Design Layout i cala strona w ogole


kamil.ochel

Rekomendowane odpowiedzi

No to ze znajoma zakladamy studio web designerskie/developerskie.

 

na razie zaczynamy od layoutu strony, ktora do miesiaca moze troche wiecej powinna ruszyc. komentujcie puki to jest work in progress bo potem bedzie coraz trudniej cos podmienic jako ze ta strona tez ma wygladac w IE a tam pare trickow trzeba bedzie porobic :P

 

jedzcie po tym ile wlezie, na razie adres zaslepka tak samo jak sama strona nie jest w ogole aktywna tylko jpg :P ale chodzi mi o wyglad funkcjonalnosc potem.

 

i mam nadzieje ze dostane jakies komentarze od (zalosnej) grupy anty-cfaniakow bez prac :D macie :D

 

aha strona na razie pod roznymi przegladarkami przesowa sie jak chce ale sie tym nie przejmujcie jak mowie to tylko podglad layoutu

 

cienie pod ikonkami nie beda takie ciemne tylko mi sie zduplikowaly warstwy

 

no i glebia kolorow nie ta i sie robia pasy, potem ich nie bedzie

 

no i w koncu adres :P

 

http://matrix.astro.uni.torun.pl/kuczabka/rmx/

 

adres oczywiscie chwilowy kupimy domene jak skonczymy stronke :)

 

ehh i jeszcze teraz kwiatek troche ostro sie konczy ale teraz cos nie moge uploadnac lepszego jotpega

Edytowane przez kamil.ochel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kolego użyj szarego "55" - wszystkim się podoba :) A generalnie jak macie zamiar robić strony internetowe to A/ musicie być samokrytyczni (a nie na forum wrzucać WIP do oceny ;)), B/ Wiedzieć, że to co teraz wrzuciłeś nie nadaje się do oceny.

 

Pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nawet jeśli zapowiada się ciekawie to narazie za mało, żeby oceniać. Ps to niebieskie na dole naprawde nie pasuje. Koniecznie musisz dodać jakiś kolorek i elementy strony wtedy powinno być duzo Lepiej :). Pozdrawiam i życze powodzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie ciesze ze zakładacie firme, moze wam sie akurat poszczęści w tym temacie, trzymam za was kciuki aż do krwi.

 

co do samej strony pare moich uwag:

 

nie wrzucaj strony, najpierw makiete zrob - rozplanowanie tresci - i wrzuć tutaj. Jak to sie okaże ok to dopiero wtedy stronke machnij, wydaje mi sie ze taki harmonogram ułatwi prace. Co do samej strony, przed startem warto sie zastanowić nad tym co byłoby korzystnie wyeksponowac, za jakie tematy macie zamiar sie brac - raczej pojechane sklepy z odzieżą czy moze strony korporacyjne, itd. Ja bym radził nastawić się na klientow raczej biznesowych - a dla takich ta stronka już wydaje sie zbyt ekstrawagancka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności