Skocz do zawartości

WIZ: Gabinet, mental.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ogolnie nie najgorzej,czepilbym sie jedynie ustawien materiaółw,wedlug mnie przesadzasz w pewnych momentach z bumpem i refleksami.Nieco dziwnie wyglada model fotelika.Podoba mi sie swiatlo poza tym miejscem podejrzanym w narozniku pomieszczenia nad logo firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo bardzo przyjemnie :) mógłbyś zwiększyć sampling w ustawieniach glossiness materiału drewna na wyższy, bo zaszumiony jest lekko (chyba, że to bump), ale i tak jest całkiem dobrze. Możesz pokazać ustawienia mentala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce nad logiem to cień od krawędzi halogenu który je oświetla, jakby było widać sufit było by ok - zgadzam się może to zmylić. W oknie photometryczne typu regtangular, oraz system daylight mr sun i mr sky mnożnik 0.07. Reszte w kontroli ekspozycji. Sampling lanczos 1/16 , FG na high, rozdziałka 900x675. Mogę czasem przesadzać nie jestem jeszcze fachowiec, w sumie to pierwszy wiz interiora który dociągnołem do końca, mam zamiar dociągnąć jeszcze ten :-) - http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=57013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogles nad nia jeszcze posiedziec bo widac troszke niedociagniec, przedewszystkim materialy sa slabe i swiatlo takie mdle chociaz okno otwarte to przedewszystkim przeszkadza w ogladaniu. Pracuj dalej a bedzie napewno lepiej :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo :-) Koniec bo dziś było oddanie projektu :-) Co do niedociągnięć - wiem, jestem świadomy - nie uważam

tych wizek za szczyt możliwości.

Lecz dla mojego obecnego sprzętu jest to szczyt :) Jak już mówiłem w WIP'ie zmieniam sprzęt i będzie lepiej - oświadczam !

Testy renderów, materiałów, trwają za długo. Przy drewnie tutaj po prostu brakowało samplingu - adam_m tak jest to okleina

naturalna - nie lite drewno :-)

Luqas87 dzięki, do materiału farby ściennej zaznaczyłem AO co właśnie podkreśla krawędzie.

plasti Mental trudny... duże możliwości - oj tak, liczy dłuuugooo, ale brak mu tej bezczelnej żylety jak VRAY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten efekt na laczeniach sciany sufitu jest celowy czy to jakies ao badz interpolacja fg points? troche to psuje efekt ale ogolnie praca nie jest zla o taki sredniak. Sam design mi sie podoba ale niestety widac slabe nastawy materialow tu i uwdzie jest ziarniscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności