Skocz do zawartości

Kuchnia - KONIEC :)


phatum32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rada projektowa - co do układu prostokątnych np. klepek albo płytek, krótszym bokiem ustawia się je do okna - zazwyczaj. Ty masz dłuższym. Płytki tutaj naprawdę się proszą.... Tekstura drzwi brzydka i chyba źle steksturowana. Dobierz te drewna tak w kolorach żeby do siebie pasowały, zaczyna już fajnie wyglądać!

 

Co do FG to

 

 

FG Point daj na 1,5

Rays na 400

Difuse Bounca... bym nie dawał w ogóle - ZERO

 

Za to Globalną iluminacje po prostu włączyć i spróbować ile photonów Ci potrzeba.

W światłach zaznacz automatyczne obliczanie.

 

Sampling Lanczos - narazie 1/4 na 4

 

Powinno wyglądać spoko i bleedingu nie będzie.

Edytowane przez jahred6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max 2009 i materialy arch&design, kiedys chcialem zobaczyc co to sa te pro materialy i tam byl material "ProMaterials: Wall Paint" nalozylem tam na sciany mojej kuchni i czekalem 10 minut i nawet nie ruszylo sie renderowanie, poniej zrobilem material dla scian arc&design i wszystko ok

 

EDIT: a i jeszcze co do bump mapy to najwet najmniejsze gowno mialo wypuklosc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci walnął ten update kuchni. Bardzo fajne drewno. A żebyś wiedział jak renderowac w mentalu to przecież ja Ci dałem tego tutoriala, przeczytaj go :P

 

jahred6 a on używa samego FG, więc nie ustawił na zero tylko na 15 bo inaczej to w scenie ciemno. Ja w renderze który jemu dałem na ten wątek mam to ze słabym FG ale jest do tego photon map, bo on go nie używał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neiraa popieram Cię. Nie chciało mu się za bardzo czytać tutka o liczeniu w mentalu:

http://www.luminancestudio.pl/blog_ftp/mr_gi_luminancestudio.pdf

ale ostatnio czytał. Tylko kiedy za to się weźmie - za naukę oświetlenia w MR

 

A raczej jeszcze nie - jak skończy modele i materiały w 100% to ma się wziąć za mentala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ... jako ze dzisiaj do szkoly sie nie wybralem postanowilem pokominowac z ustawieniami FG i zrobilem kafelki ... nie wiem czy pasuja ale mi sie podobaja, dodalem tam klamki do okien i zmienilem material okienek ... co sadzicie teraz o kuchni ??

 

 

kuchnia45.jpg

 

kuchnia46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ale fugi (białe wypełnienie między kaflami) są trochę za grube..

 

ale ogólnie robisz naprawdę dobre wrażenie z tą wizką. Dziwię się że ja jeszcze w twoim wieku nie bawiłem się 3ds maxem tylko jakimś darmowym Anim8or'em ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności