Skocz do zawartości

Obiekty 3d: walkman, mp3 player


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Żeby nie robić bałaganu wrzucam 2 prace w jednym watku. Obie powstały jako trening modelowania, jednak postanowiłem je wyrenderować (w końcu nie tylko modeling trzeba ćwiczyc;). W sumie to moje pierwsze rendery "studyjne". Perwszy render mp3 zgapiony ze strony producenta.

 

1. walkman (wyższa rozdzielczość po kliknięciu w obrazek - jeśli niczego nie popsułem:)

panas01.jpg

 

panas02.jpg

 

panas03.jpg

 

panas04.jpg

 

panas05.jpg

 

panas06.jpg

 

siatki:

wire02ss.jpg

 

wire03s.jpg

 

wire04se.jpg

 

 

2. mp3 player (wyższej rozdzielczości brak, prosty model, mało detali więc nie ma czego oglądać z bliska:)

mp301.jpg

 

mp302.jpg

 

mp303.jpg

 

mp304.jpg

 

mp305.jpg

 

siatki:

wire03p.jpg

 

wire00001p.jpg

 

wire00002p.jpg

 

Robione w 3ds max, Vray, PS

Edytowane przez mrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no gąbki serio ekstra, wprawdzie wyglądają bardziej jak zamsz ale i tak powalają, generalnie zen o wiele ładniej wyszedł tylko szkoda że nie zrobiłeś wyświetlacza normalnie za szybka bo ta krzywizna modelu zarysowana na nim źle wygląda ale to już czepialstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

 

trosiek, indian: gąbka to prosty model z mapką displace, mapkę zrobiłem ze zwykłego maxowego cellulara, ale wymagało to trochę testowania zanim zaczęło dobrze wygladać.

styczeń: wyświetlacz jest za przeźroczystą szybką, wystarczy spojrzeć na napisy na nim, np. na przedostatnim renderze widać że napis "Menu" jest przycięty z góry, bo zasłania go właśnie krawędź szybki - ekran znajduje się trochę poniżej niej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle rendery i obiekty fajniejsze sa moim zdaniem te z biała scena chociaz cos mi nie pasi w tym zaokragleniu na ekranie mptrojki a moze to efekt nadany przez szybke ja tam sie nie znam a drugie co mi nie pasi to to ze nie pokazales siatki :P

a tak to materialy ze swiatlem oraz cala reszta gitara :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne renderki>> jeśli mam jakieś uwagi to tylko takie ze denerwujemnie gdy przedmiot wypełnia cały kadr tak jak u ciebie. Powinieneś moim zdaniem zostawić więcej powietrza (zwłaszcza po bokach) a najlepiej dla prezentacji zorganizować to w jakieś plansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było więc dopiero odpisuję;)

Dziękuję wszystkim za komentarze.

shi: chyba masz rację z tym kadrem. Zawsze jak ustawiam kamerę to mam tendencję do takiego wypełniania kadru obiektem, spróbuje przy następnej okazji zostawić więcej miejsca.

Dodaje siatki obiektów. W mp3 przednia ścianka jest po małym ms, ale już go nie wyłączę - stock został skolapsowany. Natomiast wklęsłe napisy/znaczki w walkmanie są robione booleanem (po ms), stąd taka siatka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności