Skocz do zawartości

Teczka 3D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Huh zrobienie ubrania nie polega na detachowaniu czesci ciala, powiekszaniu i dawaniu innego materialu/textury. Widziales kiedys taka bluzke u kobiety aby miala rekawy na wlozenie piersi?? :D :D Albo spodnie ktore idealnie wchodza w hmm dupe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d -> ja widziałem :D w sumie to fajne ale chyba tylko w realu :D

 

nadal upieram sie ze ta pani nie ma ani ud ani rąk za bardzo rozwiniętych , a w sumie jak tak popatrzec to i cycki mają zeza rozbieznego :D

 

Plugawiciel -> bedziesz robił tą pracke dalej czy juz finisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d - nie interesuje sie moda damska , i niewiem czy bluzki maja "renkawy" na piersi ,ale widywalem takie ktore wlasnie w ten sposob przylegaja do ciala , ze spodniami to samo .

 

JmTm00 - no kulturystka to z niej nie jest , jak bym zrobil miesnie to byscie sie czepiali ze wyglada jak babochlop ."cycki maja zeza rozbierznego " - to ze piersi sa delikatnie roztawione pobokach to normale i wiekszosc kobiet tak ma kiedy nie ma stanika, bywaja wyjatki , co kraj to obyczaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugawiciel: nie "renkawy" a rękawy jesli juz chojraku ;) Chodzilo mi ze poszedles na latwizne z odzieza. No ale jak nie lubisz krytyki, z tego co widze, to zastanow sie po co dajesz prace na forum. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba sie znac na damskiej garderobie jak sam to powiedziales. Wystarczy ze popatrzysz na ulicy na kobiety :) Zreszta sam zobacz, pare sekund googlowania damska koszulka. Taknina nie ma szans na tak dokladne przylegniecie do ciala miedzy piersiami. Oczywiscie pewnie zaraz powiesz ze nie kazda tkanina i ze twoja bluzka jest akurat z takiej co to zrobic potrafi. Nie wiem ale nie widze w tym co powiedzieli koledzy i ja braku sensu... Cya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzka powinna się inaczej układać i nie przylegać wszędzie do ciała. Jeśli takie widziałeś ,to albo to było coś uszytego dziwnie, z "rękawami" jak to wyraził ant3d, albo piersi były o wiele mniejsze od twoich.

 

Palce przy zniczu są dziwnie zgięte.

Biodra przy takiej pozycji powinny być lekko przekrzywione, a nie poziome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d krytyka ? owszem ,byle byla by jakas sensowna ,wedlug ciebie takie zachowanie tkaniny jest nie mozliwe ,oczywiscie jestes w bledzie

Nawet jesli jest mozliwe przy jakiejs "gumowatej" bluzce (w co smiem watpic) to bardziej chodzi tu o to, ze poleciales po bandzie robiac nieciekawe ubranko metoda "zamaskuje sobie niby bluzke (bez rekawow bo latwiej) i 'extract mesh' - gotowe". Zeby nie bylo ze tylko zrzedze - tu masz link do TUTORIALA jak to fachowo powinno wygladac.

 

Alternatywnie mozesz uwazac, ze jestes najlepszy a my jestesmy po prostu glupi lub wystawic pracke na jakims zagranicznym forum - tam z pewnoscia uslyszysz same "AWESOME!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności