Skocz do zawartości

Wiz: chata wuja toma


cta

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję niedosyt, ale w sumie nie wiem co jeszcze mógłbym w tej scence zmienić. Rewelki nie ma, ale zawsze czegoś się po drodze nauczyłem.

 

C&C welcome

 

j5fb4j.jpg

 

teraz do mnie dotarło, że firanki/zasłonki w oknach to nie byłby głupi pomysł :D

Edytowane przez cta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jakieś to wszystko "nie spasowane" - zaczynając od proporcji werandy do samego domu, grubości nogi od parasola, kamieni, które trudno powiedzieć po co tam są, aż po samego czarnego (gościu coś podkradał cyganom i teraz cichcem wieje ?) .

Po poprawkach będzie z tego kawałek fajnej wizki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie chciałem dać trawę i wtedy to wszystko mogło by się lepiej komponować, ale po tym co przeszedłem przy tej scence z mentalem mam go dość i jakikolwiek render to droga przez mękę

chyba pozmieniam wszystkie materiały na v-raya i to dopicuję

 

a najlepsze elementy tj. roślinki i samochód nie moje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do układu. Nikt nie chciałby mieć basenu przy wejściu do domu i zarazem parkować tam samochód. Takie rzeczy raczej stoją od drugiej strony zazwyczaj od południa. Drzwi z samego boku, hmm ciężko mi jest rozkminic czy w tym domku da się mieszkać. Skąd czerpałeś inspiracje ? Zaczynałeś od rzutu domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mój błąd. Poprzedni rysunek zrobił na mnie wrażenie jakbyś to z jakiejś gry wyciągnął ale widzę, że jednak ktoś to tak zaprojektował. Budynek wymaga odpowiedniego ujęcia żeby nie wyglądał jak domek dla lalek. Nie cofniesz tego do WIP ? Może być ciekawe - skoro włożyłeś w to już trochę pracy to może się przełamiesz i skończysz lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności