Skocz do zawartości

Nocleg w Pradze - poszukiwany.


sly

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Taniego-Wygodnego noclegu w Pradze (w Czechach), dla 4 osób.

 

(Wyjazd będzie weekendowo-wypoczynkowy, dla rodziny, więc Wszelkie Squat'y odpadają. Szukamy pensjonatu.)

 

Kilkudniowe poszukiwania w internecie na razie nie wykazały zadowalających ofert, więc zdaję się na Wasze Sprawdzone Miejsca.

 

Dzięki za Cynki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zalezy czy chcesz miec daleko do starej czesci miasta czy tej nowej przy praku stalina. jakis czas temu bylem w pradze i nocowalem w takim jakby osiedlu akademickim, byly tam pokoje 2 osobowe( 2 lozka itp) ogolnie chill outowe miejsce, jedynym minusem bylo to, ze w pokojach nie bylo lazienek i przysznicow, ale za to byly 2 boiska do pilki i kosza.

Tak czy inaczej na weekendowy wyjazd w sam raz miejsce, spokojne miejsce i fajne widoki bo obiekt znajduje sie w jednej z nawyzszych czesci pragi wiec widac cale miasto.

Tak wiec jak cos to ulica Vanickova 79, jednak najlepiejsz dotrzec pierw na ulice: U lanove drahy, gdzie znajduje sie kolejka na gore a tam znajduje sie to miesce noclegowe. Ablo poprostu taxi prosto na gore.

Ceny to za 2 osobowy pokuj jakos 450 koron.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

To ma być wycieczka z Teściami, więc nie sadzę żeby chcieli grać w kosza, łazienka też by się przydała...

Super byłoby coś jak Atos Portos i Aramis w Wa-wie.

Wiadomo - im bliżej starówki tym lepiej... ale proporcje cenowe się liczą.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Linder ;)

 

DLOUHÁ PENSION & HOSTEL - wygląda OK.

Sprawdzę to jutro, choć nie ukrywam że Wolałbym nie "przepłacać"... a jednocześnie spać wygodnie.

Myślałem żeby szukać czegoś poza Pragą - jedziemy samochodem. - Wiecie coś o poruszaniu się po mieście i parkingach..?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez gpsa ciezko sie poruszac. Praga jest dupna i rozlegla. Jestem tam przynajmniej raz w roku, za kazdym razem jak chcialem dojechac w konkretny punkt z mapa, trawalo to hekto godziny.. i kosztowalo zazwyczaj 1000 mniej wlosow na glowie. Z gps'em natomiast buja sie fajnie, bez problemu mozna pojezdzic, pozwiedzac rozne zakatki tego miasta. Jezeli chodzi o centrum.. miejsce do parkowania zawsze sie znajdzie, nie pamietam niestety cen parkomatow ale raczej ceny jak u nas. Najlepiej fure zostawic gdzies kolo lini metra i dalej juz nozki i przejzadzka podziemna kolejka. Wuala

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to tam jest metro... super.

Dzięki za cynk z GPS'em, nie pomyślałem o tym. przyda się...

 

pozdrawiam.

 

[edit] Spóźnione info - Byłem, Zobaczyłem, Sprawdziłem - Mieszkaliśmy w "pensjonacie" w dzielnicy "Dolni Chabry" (domki jednorodzinne), polecam - fajnie i tanio. Samochód zostawialiśmy na parkingu, a do stacji Metra "Kobylisy" jechaliśmy autobusem miejskim jakieś 4-5 minut. Metro pozwala dostać się w każde miejsce w mieście Baaardzo Szybko - kupując bilet 3/7 dniowy wychodzą grosze, szczególnie jeśli chcemy zobaczyć całą Pragę. Miejsca - nie było czasu żeby penetrować zbytnio, ale oprócz Hradczan polecam dzielnicę Zizkov gdzie można zobaczyć panoramę miasta z wieży TV. Restauracja którą polecam (byliśmy w kilku) to "NOVOMĚSTSKÝ PIVOVAR".

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności