Skocz do zawartości

Flash: nietypowy player mp3


graphitt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sam pomysł bardzo fajny:), jednak trzebaby jakoś to pozmieniać w samym sposobie wyboru tych utworów - narazie jakoś ciężko mi było trafić, tak jakby ta skala w ogóle nie była związana z nimi. Nie wiem czy to kwestia niedopracowania i jakiś drobnych błędów w działaniu ale warto by to usprawnić bo naprawdę ciekawie to wygląda.

 

I jeszcze szum bywa nieco irytujący gdy się go dłużej słucha - może udałoby ci się zrobić taki szum jaki jest podczas kręcenia za to gdy już się zatrzyma na jakimś głuchym zakresie żeby zmieniał się w coś bardziej jednostajnego (po prostu jak w zwykłym radiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka lub jej strefa kliku powinna być sporo grubsza, na mój gust 2 razy. Myślę że ogólnie przyjętym najmniejszym elementem klikliwym jest ikona 16x16 to też pod takie wymiary bym to dostosował.

 

Żeby było bardziej realistycznie proponowałbym żeby piosenka "leciała" cały czas bez względu czy jej słuchamy czy słuchamy innej. Czyli po dostrojeniu na jakąś fale piosenka nie rozpoczynała się od początku. Tak jak w normalnym radiu. Jeśli ktoś chciałby przesłuchać piosenkę od początku to mógłbyś umieścić ikonkę na którą by się klikało. :)

Musiałbyś tylko przemyśleć od nowa sposób streamingu przy początkowym wczytaniu. Może też jakoś to oznaczyć np poprzez np rozjaśnienie i zaciemnienie tych numerków:

Szary - piosenka się ładuje, gdy na nią ustawimy słychać szum.

Biały (ten co jest obecnie lub z poświatą) - można odpalić.

 

Powodzenia. Sympatycznie to wygląda.

BTW. Mógłbyś napisać jak nazywają się utwory? Wszystkie mi się spodobały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"BTW. Mógłbyś napisać jak nazywają się utwory? Wszystkie mi się spodobały. :) "

 

Podlaczam sie do prosby, gdyby ludzie wrzucali tylko taka muzyke na strony to wtedy nie mialbym checi ich wieszac :]

 

Sam player ciekawy, tylko ten on/off bys mogl inny zrobic bo narazie wyglada masakrycznie.

 

//edit

Juz sobie poradzilem

Ta Pani to Aretha Franklin a kawalek nazywa sie Baby, Baby, Baby

Przyjemny glos ma.

Edytowane przez n0xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, pewne rzeczy da sie wprowadzic, pewnych nie :) oczywiscie to streaming, wiec przypadkowe miejsce utworu troche odpada :) narazie.

dzieki za commenty.

 

Utwory to:

1. Aretha Frankiln - Since You've Been Gone (Sweet Sweet Baby)

2. Aretha Franklin - Baby, Baby, Baby

3. John Lee Hooker - Chill Out (Things Gonna Change)

4. Nino Rota - The Godfather Finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areien : Łatwo sie apdejtuje pliki, bo zmieniasz tylko sciezki w xml'u ;)

prrrszalony: planuje to rozwinac do calego radyjka w oldschol'owym stylu. W tej chwili mam 2 wersje, narazie jeszcze w tej formie. Jedna odgrywa pliki mp3, druga potrafi odtwarzac streamy radyjek internetowych :). Ta druga lepiej pasuje do charakteru nawet. Calosc bede robil raczej powoli w wolnych chwilach. Ta wersja którą pokazalem powstala na potrzeby pewnego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności