Skocz do zawartości

SCENA 3D : Prince of square entertain


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ciąży mi już ta scenka dlatego postanowiłem przenieść ją z mojego wipa o tym samym tytule do galerii i tym samym zakończyć go. Zdaję sobie sprawę z tego że można by jeszcze to dopracować ale uważam że i tak dużo się przy tym nauczyłem i czas skupić się na czymś innym (np na moim drugim wipie ;) )

Ok scenka popełniona w maxie 6 i w PS7.

Pozdrawiam :)

 

rowerek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki ;)

Aragorn trawka była robiona maxowym scaterem a potem poprawiana w PS.

Master kamyczek to objaw mojego lenistwa, misio w zasadzie miał być sztuczny -toż to taka przytulanka :), a o rączkach to już nie mówię bo widzę sam że to porażka :(

dynio wydawało mi się że w słoneczny dzionek takowe cienie będą ok ale może się myle.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Słabiutkie - nie podoba mi się... Kiepskie oświetlenie, kolorki, pusto tu strasznie.. poza tym trawa raczej nie rośnie na takim podłożu, a u Ciebie pod trawą widać taką samą teksturę.. słaboo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dużo się nauczyłeś przy tej pracce, to wielkie brawa dla Ciebie. Tak trzymaj i walcz dzielnie o kolejne fajne miśki i inne cuda. Co do pracki... czy powala? nie powala.. czy robi warżenie? tez nie do końca... ma taki psuty, techniczny wyraz... trochę jakby brak wyrazu... to taka rada na przyszłość.. skoncentruj się na emocjach jakie chcesz zawrzeć w pracy i postaraj się je oddać... kolorem, oświetleniem, kompozycją.... wszelkimi środkami jakie mogą temu słuzyć... wtedy praca będzie silniej oddziaływała na widza....

ale i tak jest nieźle jak na początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wywrócił roweryk, troche tam zrobiłbym bałaganu. Gdzieś na pierwszym planie jakiś bucik... A pod spodem dopisek: life is brutal... :) Pracka nabrała by jakiegoś klimatu...

 

No a tak poważnie to mi się naprawde podoba, jedynie mam zastrzeżenia do oświetlenia, coś mi w nim nie pasuje...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja robie trawke SHAGIEM i wychodzi milion razy bardziej realistycznie, do tego włączam SSS (no chyba że zostawiam nieskonwertowane :) no i wogóle mógłbyś dać lepsze materiałki na misia (coś w stylu Vevet :) popraw kamyk, daj większy bump na niego i podłoże i bedzie super! Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności