Skocz do zawartości

Najdziwniejsze sny związane z pracą :)


baalnazzar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ant-3d

Mialem ostatnio cos takiego. Budzik dzwoni, no i czas wstac i isc do roboty. No i wowczas mi sie wlaczyl sen ze modeluje jakis obiekt. Slysze polprzytomnie ze budzik dzwoni ale wiedzialem ze jak wymodeluje ten obiekt to czas sie cofnie do tylu i nie bede musial wstawac a budzik bedzie dzownil znow wowczas za jakis czas. Niestety nie umialem sobie w tym snie poradzic z topologia i nagle uderzyl mnie brak logiki tego. Dopiero oprzytomnialem i wstalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kilka lat temu śniłem (raz) o tym:

że co noc "wyśniewam" kolejny dzień - czyli że we śnie widzę przeszłość, postanowiłem to wykożystać uprzedzając o wypadkach, no i oczywiście żeby zagrać w Totka. Jednak odkryłem ograniczenie - nie potrafiłem przeczytać Cyferek na Budce Od Totolotka - były to dziwne robaczki i się zmieniały w realtime'ie. Po tym fakcie odkryłem że kolejnego dnia (po przebudzeniu) nic z tego co wyśniłem, nie sprawdza się. Poczułem się oszukany. :(

- Koniec Snu.

 

Sorry - nie związane z pracą zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest?

Masz obiekt w 3ds maxie, trzymasz szift, i przesuwasz go o wektor, to masz kopię obiektu x razy, tak? :D

 

Żegnam się z jakimś Niemcem w moim wieku, dostaję od niego prawie puste opakowanie, zostały tylko 2 wafelki przełożone kremem kakaowym i biorę dwoma rękoma i dwoma palcami - kciuk i wskazujący: jednego wafelka, unoszę go to mi się kopiuje.. powtarzam tak aż mam więcej niż 4 wafelki, jestem w szoku, mowie ludziom co udało mi się zrobić, proszę koleżankę z osiedla o pomarańcze, opowiadam o zdarzeniu, próbuję pomarańcze skopiować i rozczarowany doszedłem do wniosku że tylko rzeczy przetworzone przez człowieka można skopiować a nie pomarańcze które są całkowicie naturalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz po nieprzespanej nocce poszedłem na zajęcia. Walka ze snem, ale twardo siedzę i spisuję zadanie z tablicy. W pewnym momencie lekko przysnąłem, zaczęło mi się coś śnić i zacząłem zamiast zadania zapisywać to co mówili do mnie podczas tego kilkusekundowego snu. Fakt, zapisałem tylko 3 wyrazy, ale fajna pamiątka :-)

 

Kiedyś jeszcze przyśniła mi się bardzo ładna strona internetowa. Obudziłem się na chwilkę, narysowałem na kartce aby nie zapomnieć tego jak mi się wówczas wydawało genialnego pomysłu i wróciłem spać. Pomysł czekał prawie 2 lata, aż znalazł się na to chętny: www.video-best.pl :-)

 

Zawsze jak widzę jakiś ładny krajobraz i słoneczko piknie świeci to zastanawiam się jakie trzeba by było dać ustawienia aby tak w maxie wyszło.

 

Okienka w Windowsie przesuwam z wciśniętym shiftem :-)

Edytowane przez gnacik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że z Anusiakiem i Maślaną grałem w realnym świecie w karty, i patrząc z boku byli tak samo płascy jak we viewporcie :)

 

Koszmarem zaś był sen w którym okazało się, że źle zrigowałem nadgarstek mojej córce i miała gimballocki. To był hardcore.

 

PS, swoją drogą niezły wykop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności