Skocz do zawartości

Exterior:Wizualizacja mostu w Kroscienku


Khar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W styczniu ropoczolem zabawe z 3D. Aktualnie zajmuje sie wizualizacjami obiektow mostowych. Troszke wprawy nabralem(ale jeszcze duzo pracy przedemna!) wiec postanowilem cos pokazac.

 

Temat:

Renowacja i rozbudowa mostu w Kroscienku.

 

Technika:

Canon EOS 400D, HDR, Model Autocad, Textury render 3Dmax + v ray. I oszywiscie PS.

 

kroscienko1.jpgkroscienko2.jpgkroscienko3.jpg

Edytowane przez Khar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

środkowe zdjęcie fajne, 1 i ostatnie - słabo się dopasowałeś do tego zdjęcia w tle - duże różnice w nasyceniu kolorów i kontraście między modelem a zdjęciem. Warto by było posiedzieć nieco dłużej w photoshopie nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem wszytkie zdjecia w PS. Rozmylem troche obiekt, zeby nie byl az tak wyrazisty. Drobne poprawki jasnosc/kontrast. Hmmm Loki caly obiekt jest szary i niezabardzo rozumiem "duże różnice w nasyceniu kolorów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bardzo monotonny:P proponuje zmienić żebra i łuki na metalowe:P(albo choćby samą texturke:P) sama koncepcja (w tym model) nie jest zła tak na 5/10:P

 

...i najlepiej żeby był jeszcze w kolorach tęczy...most to jest kolego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie niepotrzebnie dodawałeś ten efekt HDR, przez to traci to na realizmie. Poza tym, źle dobrałeś światło, przynajmniej na trzecim renderze - cienie na moście nie pokrywają się z tymi na budynkach w tle. To tyle - poza tym nieźle jak na parę miesięcy doświadczenia! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bardzo monotonny:P proponuje zmienić żebra i łuki na metalowe:P(albo choćby samą texturke:P) sama koncepcja (w tym model) nie jest zła tak na 5/10:P

 

Niestety zmiany konstrukcyjne nie wchodzą w rachubę takim go zaprojektowali w 1930 i wg urzędasów z ochrony zabytków taki ma pozostać ;)

 

Ford Prefect: Bez hdr zdjęcie podkładowe strasznie nudne jest wg mnie. To juz kwestia gustu. Natomiast oświetlenie faktycznie spaprałem ;) Bedze chwila czasu to spróbuje wyrenderowac jeszcze raz.

 

Dziękuje za komentarze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności