Skocz do zawartości

Ragdoll - Jak połączyć?


Gość nc21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nc21

Witam!

 

Na początek chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na forum :) Ale do rzeczy: Mam już gotową postać i chciałbym z tego zrobić Ragdoll. Wiem że jest centrum pomocy w programie, niestety u mnie nie działa :( Gdy naciskam F1 ukazuje mi się puste okienko i nic. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak mam zrobić z mojej postaci Ragdoll?

 

Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy bedzie nietaktem jesli spytam jak bardzo nieoryginalny jest twoj program?

I z ciekawosci - jak wchodzisz na google to tez masz puste okienko? :D

 

 

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nc21

Program oryginalny, kupiony na allegro.pl -_-

 

Z tego tutoriala nie wiele zrozumiałem, wciąż nie wiem jak zrobić z mojej postaci ragdoll.

 

Szukając w Google znalazłem tutorial na facepunch.com i pisze tam że muszę pociąć model na kawałki. Niestety klikając na model prawym klawiszem, w menu kontekstowym nie mam opcji "Editable poly"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu kontekstowym klikając PPM znajdziesz to ---> Convert to/Editable Poly

Nie chce Cię krytykować lub naśmiewać się, ale jakim cudem ukończyłeś postać (zależy jeszcze jaką) nie wiedząc o tym?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nc21

Tej postaci nie robiłem od zera. Wyciągnąłem ją z gry za pomocą programu 3D ripper i poprawiłem błędy oraz oteksturowałem. 3Ds Max'em bawię się dopiero od kilku tygodni i jeszcze nie jestem aż tak wtajemniczony :)

 

Mam nadzieję że ktoś potrafi mi pomóc, mogę wysłać mój model jeśli to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz oryginal, to mozesz sie zwrocic do pomocy technicznej w sprawie niepojawiajacego sie helpa -____-

 

Chcialem cos jeszcze napisac ale motyw z oryginalnym maxem z allegro zeslabil mnie na tyle, ze dam sobie juz spokoj :D. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem.

Nie wiem ja kto jest teraz, ale na przykład ściągając wersję trial z oficjalnej strony Autodesku można było też dostać helpa, sample czy tekstury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nc21
Jak masz oryginal, to mozesz sie zwrocic do pomocy technicznej w sprawie niepojawiajacego sie helpa -____-

 

Chcialem cos jeszcze napisac ale motyw z oryginalnym maxem z allegro zeslabil mnie na tyle, ze dam sobie juz spokoj :D. Powodzenia.

 

Wysłałem wiadomość do pomocy technicznej, czekam na odpowiedź.

 

Co do drugiego zdania, uważasz że ten max z allegro może być piratem? Coś mi się w to nie chce wierzyć... Otrzymałem pudełko wraz z płytą i jakimś kodem który musiałem aktywować przez sieć, więc na pewno oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mozliwe ze pochopnie ocenilem - wygladasz na bardzo poczatkujacego po tym co mowisz a jaki poczatkujacy od razu kupuje oryginal maxa za ciezkie pieniadze? Sam maxa nie uzywam wiec nie wiem jak wyglada tam proces aktywacji/sprawdzanie legalnosci. Jesli masz oryginal to gratuluje. Powodzenia raz jeszcze.

Czy moze to byc pirat? Jasne ze moze. Najlepiej zapytaj w Autodesku - oni dadza ci odpowiedz w 100% prawdziwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności