Skocz do zawartości

[Trailer]The Princess and the Frog


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

XD W końcu. Disney Wraca do źródła ;)

Jak widać w dużym stylu.

Trailerek:

http://www.youtube.com/watch?v=h6DmEgtibOg&feature=player_embedded

 

Bohaterką filmu jest żyjąca w Nowym Orlenie czasów narodzin jazzu księżniczce Tianie, która spotyka gadającą żabę. Ta twierdzi, że jest zaczarowanym księciem i że jeden pocałunek księżniczki przywróci mu dawną postać. Jednak przewrotny czar działa inaczej, skazując Tianę na przygodę życia i szansę na prawdziwą miłość odnalezioną w najmniej sprzyjających ku temu okolicznościach.

 

Źródło: Filmweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Morte

Oj szczenięce lata mi sie przypominają... ah ile razy ja Aladyna oglądałem.. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon -> obczaj "Emperor's New Groove". Tam coś powinno być fajnego jesli chodzi o dodatki.

 

A tak nawiasem mówiąc, to warto się na to przejść bo poderzejwam, że przed projekcją filmu będzie nowy short Disneya "Glago's Guest" , który (wożenie mode on) miałem niewątpliwą przyjemność zobaczyć ;) (wożenie mode off)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to o czym wspomina Leru było tylko testem. Wiadomo jak Disney od chyba 10 lat nie robił żadnego 2D to musiał na nowo skompletowac ekipe (rysowników, animatorów itp.). W ramach małej integracji nowych ziomków i testu jak im się wpsółpraca układa pewnie wypuścili takie cuś. Zapewne trafi to na jakiś DVD jako dodatek albo coś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności