Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Witam,

Wreszcie nadszedł moment mobilizacji i postanowiłam zmienić swój bezpieczny status " anonimowego obserwatora" na na mniej bezpieczny ale jakże satysfakcjonujący narażając się tym samym na Wasze bezcenne (mam nadzieję) komentarze i opinie.

Przygodę z digitalem rozpoczęłam stosunkowo niedawno i zamierzam poświęcić mojej pasji więcej czasu i zaangażowania.Korzystałam na początku z Alias Sketchbook Pro ( bardzo wygodny bo korzystam z PC Tabletu , teraz próbuję kombinować w PS.

Po cichutku licze na wyrozumiałość, bo jestem dopiero na poczatku swojej digitalowej drogi.

 

turkusowa_kula2.jpg

turkusowa_kula.jpg

akt.jpg

black_woman.jpg

kon.jpg

Edytowane przez Savant

  • Odpowiedzi 11
  • Wyświetleń 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Witaj! Początki są niezłe u Ciebie, przesadzasz z blurowaniem, miękkim pędzlem, przez co wychodzi Ci mydło straszne, ale proporcje są raczej zachowane... zgadzam się z Nikodemem w sprawie jednorożca aczkolwiek ten koń jest na tyle znany (bynajmniej mi), że widziałem już takiego i w książkach i w internecie tyle, że bez rogu... możesz pokazać tez coś z natury?

Napisano
  • Autor

Zgadzam się w 100% co do przesadzania z miękkim pędzlem ale tak jak już wcześniej pisałam wynika to z braku doświadczenia w posługiwaniu się programami graficznymi więc efekt jest kiczowaty i za bardzo ugładzony, muszę popracować z teksturowanymi pędzlami z Ps i ich transparentnością to może pozbędę się tej wymemłanej stylistyki.Dzięki z konstruktywną krytykę, postaram się wrzucić coś z natury ;-)

Napisano

Świetne. Szczególnie pierwsze, któremu bardzo służy ta pikseloza. Cytrynka też daje radę (b fajne kolory). Śliwki za metaliczne.

Ciekawi mnie ich proces powstawania.

Napisano
  • Autor

Flora już była więc dorzucam trochę fauny.

 

Zapraszam do komentowania ;-)

 

 

modliszka1.jpg

 

muszka.jpg

Napisano
  • Autor

Witam, chciała bym poznać więcej Waszych cennych wskazówek i opinii więc kolejny raz zapraszam do komentowania moich prac.

Napisano

Jak narazie bardzo mi się podoba ;) Rotcore masz rację ja tez juz gdzies go widzialem :D

ale podoba mi sie u Ciebie detal^^ dosc ostroznie w niego wchodzisz^^ a co do blura nie bede sie powtarzal po innych :P

Napisano

póki co najbardziej mi sie owady podobają; zwłaszcza modliszka.

owoce są zbyt "umowne" i miejscami nieco "stereotypowe" zwłaszcza ta cytryna, z ta "dupką" :P i takim wklęśnięciem jak w bajkach disneya.

z ilustracji najbardziej mi sie koń podoba :P jest najładniej wykonczony i chyba najwięcej czasu nad nim poświęciłeś.

 

i też to powiem: nie używaj blura! to strasznie spłaszcza obrazki! i to WIDAĆ!

 

i może mała sugestia: nie rysuj dziewczyn o typie urody jak ta panienka z białymi włosami... XD one są takie kiczowate ^^'''' nie warto im poświęcać tyle czasu. lepiej ucharakteryzować i pstryknać fotke. ale to taka moja subiektywna opinia jest, więc się nie przejmuj xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.