Skocz do zawartości

W krainie bogów


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od niedzieli siedzę sobie na tą scenką i nie mogę sie zdecydować które oświetlenie wybrać. Nad kompozycją jeszcze eksperymentuję. Postacie są w fazie ustalania pozy. Zamierzam dodać zróżnicowane szkielety w większej liczbie. Napiszcie co sądzicie o scence... co poprawić, co wywalić i co zmienić.

 

Pozdrawiam.

 

wkrainiebogw.jpg

 

walkawkrainiebogw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

w krainie bogów wnętrze porządnie zarosło ivy :)

co do całości - nie wiem o co chodzi w tej scenie póki co..mógłby ten tylni wojak sie na nią gapić ,bo pewnie chcesz pokazać walke ludzie vs bogini?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charakterystyka postaci? wtf? a miał się przez miesiąc nie odzywać.

 

Mortom mógłbyś napisać o co chodzi w tej scenie mniej więcej? Ta pani ma trochę za długie nogi i prawy cyc jakoś tak dziwnie odstaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga senka imo lepsza,

-bogini wystepuje w teatrze ze ma tak oswietlona twarz ? trzeba imo przyciemnic a dodac pozostalym postaciom bo ledwo ich widac.

-ja bym sprobowal cala scene przyciemnic a rozjasnic ten pomarancz i zielony z tylu ,tudziez puscic go bardziej na scene bo teraz to wyglada troche jak "chcialbym ale sie boje" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik93 - nogi nogi ;) fakt pewno wyszło trochę za długo... zmienię perspektywę to sie skrócą. THX

 

peterr - dokładnie... bogini nekromantka vs 2-4 żołnierzy z prawej. Postacie narazie planowo zajęły pozycje... żołnierzowi z przodu dokręcę łeb aby się gapił na jaśnie panią bladą ;) TXH

 

Dunablaster - krytyka to krytyka trzeba przyjąć z pokorą :)

 

Szczery. - ogólny zamysł to taki jak napisałem wyżej. Nektomantka większa wzrostem (stąd wieksze nogi - chcialem podkreślić teatralność sceny) wscieka sie na 2-4 wojaków i spuszcza na nich swoich sługusów (szkeletorów). CO do cial bogini poeksperymentuje z iinym ujęciem pozą może sie troche jeszcze wyklaruje... narazie to mocny VIP.

 

marc_in - dokładnie chciałem zrodzić nastrój teatralny (dosłownie). Chętnie wyprubuje radę z dodaniem światła. THX za radę.

 

Dzięki za komentasy ;) po pracy poeksperymentuję nad sceną.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie powinienem sie udzielac ale moim zadniem wyglada to strasznie. Calkowity chaos i jak z innej bajki. Te chwasty dosc dziwnie wygladaja postacie sa w nienaturalnych pozach a panienka wyglada jak wklejona. Ja rozumiem ze jak sie w 2d cos robi to mozna zle narysowac postac w perspektywie i uzyskac takie cuda ale to jest 3d a nie pasuje wogole calosciowo do tla. Noga jedna do tylu druga jakos do przodu znowu reszta ciala jeszcze w innych kierunkach. Te wlosy to jak domalowane.

 

Z tego co pamietam to zazwyczaj prace miales na wyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności