Skocz do zawartości

WIP 2D: akt / studium anatomii człowieka / life drawing


dzudzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yarpen - jak dla mnie masz niezłe oko. Dosyc latwo wydaja sie zlapane te pozy.

 

dzięki, od jakiegoś czasu staram się pracować tak, aby łapać kształt za pierwszym razem, bez zbędnych poprawek itp. wiadomo, że nie zawsze wychodzi, ale moim zdaniem jest to dobra metoda, gorąco polecam wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPK, bardzo mi sie podoba kreska w dloniach

yarpen: szkoda, ze nie wykonczyles dokladnie jakiejs wiekszej partii, ale to co jest i uchwycenie pozy - jak dla mnie git.

 

dawno za olowek nie chwytalem, wiec cos na rozgrzewke. Mam nadzieje, ze bedzie wiecej i nieco spokojniej.

10-09-2004-dlon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander: właśnie takie lubie..., zagadkowe i tajemnicze.

 

ktoś chce anatomie bochenka, mogę zeskanowac odpowiednie strony i wrzucić gdzieś :DDD jeśli wiecie, co to jest ofkoz. Fajne obrazki mięśni, czachy i innych cudeniek, a przy tym kilka wybornych działów o budowie komórki zwierzęcej.. ale to ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy dzieciaka. Płaski jest i nierealistyczny na razie, ale zależy mi głównie na tym, aby złapać dziecięce proporcje i nauczyć się je rysować (Potem wycieniuje normalnie). A tak przy okazji, uszy naprawdę nie są za duże - to jest rysowane na podstawie zdjęcia.

 

 

dzieciak2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ostatnie stadium rozwoju dzieciaka:

dzieciak4.jpg

Można powiedzieć, że chłopca umiem już narysować. Teraz czas na dziecko płci przeciwnej (gorzej, że nie mam zdjęcia żadnej tego typu osoby z rodziny, ale od czego jest google images? :D) No i nie mówcie mi, że uszy są za duże lub że bary są za wąskie, czy też szyja za szeroka, bo to jest robione na podstawie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misi3ck

gsOne: osoba jedzaca ( w okularach) bardzo bardzo mi sie podoba pierwsza dziewczyna ma chyba troche oczy za duze . takie mangowe znaczy sie ale ogolnie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesi3ck:

cytuje mojego posta: "kilka portrecików i szkic postaci.. Te duże oczy na jednej pracce mają być duże :)

pozdrawiam, gsOne"

ale spoko, dzieki- moze rzucily Ci sie w oczy jakies bledy czy gnioty w tych pracach, jak tak to prosze bluzgac, byle twórczo ;)

pozdrawiam, gs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remanent: czacha wypas :)

Misi3ck: ten siedzacy tez fajny. Ladnie "siedzi" w przestrzeni, wlasnie probuje to uzyskac u siebie.

gsOne: swietne portreciki, z pomyslem.

prabab: wrzucaj raczej ostatnie stadium obrazka, nie prowadzmy tu WIPa. No i chlopiec ma troche malo wspolnego z anatomią :P

 

Portret, 50x35 cm, 2 godziny. Srednio tu pasuje, ale wątek portertow i life drawing gdzies sie pochowaly gleboko.

 

24-11-2004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Pewnie moj skaner krzywo skanuje.

ja mam to samo, przed skanowanie ogladam sobie pracke w lustrze to mniej wiecej mam pojecie czy wogole to skanowac, no a tutaj to bedzie moj pierwszy post z obrazkiem hehe, nie bądźcie okrutni

 

 

0057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności