Skocz do zawartości

Architektura - old school stuff - dyplom - kościół


voyteh

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ma to potencjał w moim odczuciu niewykorzystany. Założenie w maire ok choć aż tak się w to nie wgłębiałem bo budynki mnie mniej kręcą. Z tym minimalizmem materiałowym przegiąłeś bo zrobił Ci się surowizm. Brakuje mi ciemnych i jasnych akcentów. Kolor betonu na dłuższą metę nudny. Generalnie projekt ładny ale materiałowo zbyt monotonny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się właśnie zastanawiam, czy nowoczesna architektura musi naprawdę być kupą betonu odlaną wg. projektu architekta zakochanego w linijce ? Wybacz, ale to nie kojarzy mi się z kościołem, czy jakimkolwiek innym miejscem, gdzie z założenia przychodzi sie z własnej woli, ale z więzieniem (tylko krat w oknach brakuje) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się ze streakerem. Chociażby jakiś pocieszny witrażyk mógłbyś tam wsadzić, i żeby ta kanapa nie była szara (co robi kanapa w kościele?).

 

W głównej sali, tej z ołtarzem, może daj jakieś obrazy na ścianach, droga krzyżowa czy coś takiego? Żeby było się gdzie patrzeć jeśli kazanie jest nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej betonowej archiektury i tej ascetycznej przestrzeni to ok. to może być miejsce skupienia dla wszystkich chrześcijan różnych obrządków,albo miejsce dla jakichś ekumenicznych spotkań(jedyny symbol krzyż) ale próbował bym tę przestrzeń jakoś ożywić aby poczuć sakrum może światło (kolor przeszklenia )albo dodatkowe źródła światła, p0szukać jakiegoś klimatu tej przestrzeni i to pokazać w renderach a i jeszcze w tych renderach brakuje mi ludzi

Edytowane przez figofago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności