Skocz do zawartości

teczka 2D: eco


eco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej teczce :) -chciałem upowszechnić nieco swoje wypociny prosząc jednocześnie Wasze rady i opinie dotyczące tego co tu będę zamieszczał.

 

...na początek nieco staroci różnej maści

 

14279238.jpg

 

97814927.jpg

 

63109820.jpg

 

"nose art"

 

033mz.jpg

Edytowane przez eco
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za opinie :)- co do tego czy się wszystkie wyświetlają to powinno być ich 4- wklejając robiłem odstępy pustego wiersza więc może stąd to wrażenie?. W miarę możliwości postaram się powrzucać więcej obrazków i starszych i nowszych bo trochę tego było, jednak nie wszystko mam w pobliżu lub nie wszystko się nadaje...tak myślę :) -szukam aktualnie sesji z misiem - taki w zasadzie cykl obrazków które w założeniu mogły być przeznaczone na wrzut na koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy koncept na bitwę 3D "Piękna i Bestia" -nie brałem w niej udziału ale tematy są dobrym pretekstem żeby coś porysować :)

piknaibestiai.jpg

...druga koncepcja z innej beczki

rocznica.jpg

rocznica2.jpg

rocznica3.jpg

-różne szkice samochodów- takie niby koncepty ;)

concepte.jpg

- kolejny koncept - moja wersja Doożego Fiaciora -wersja coupe

dooyfiat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli były koncepty to jeszcze jeden z innej parafii - walker

walkertexasstranger.jpg

...oraz "ubezludniator"

ubezludnianiewyspy.jpg

 

...prezent w postaci obrazka dla pewnej pani architekt :) - obrazek po prawej nieco przefiltrowany przez obdarowaną ale to jedyna wersja jaką znalazłem

czya.jpg

miscspeedc.jpg

girl.jpg

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo fajnie że się podoba :) -ten z "rodzinką" ? tymczasem robot na plaży to trochę dla sprawdzenia czy uda mi się bardziej wykończyć obrazek- jeżeli chodzi o malowanie to nie ukrywam że mam problemy z kolorami- z jego wykorzystaniem- zazwyczaj więcej szkicuję ale towarzystwo na forum napędza taki apetyt na malowanie, że nie mogłem się powstrzymać przed spróbowaniem swoich sił :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ekipa miśka to był taki mały cykl - zaczęło się od miśka zmontowanego na barowej chustce po obfitym posiłku -rozwinęło się to do 6 czy 7 obrazków z prostymi myślami miśka w różnych sytuacjach -taka seria na koszulki-na krzywe przerobiłem chyba 3 lub 4 obrazki ale mają obecnie sygnaturę M.I.A. - aha i były czarno-białe- kolor powiadasz ? - też dobry pomysł :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

speed09.jpg

 

speed112.jpg

 

23143350.jpg

 

Lord Kasprzak

testy.jpg

 

...lube klimat Blade Runnera ale nie umiem go namazać...

b011.jpg

 

koncept samochodu z czapy

carrendering.jpg

 

koncept łodzi na szybko

boatconcepts.jpg

 

"Zmiana pomysłu"

ideag.jpg

 

"Guantanamo gift"

guantanamogift.jpg

 

ćwiczenia z referencji

out01.jpg

 

irackie mydlenie (oczu)

ludz.jpg

 

panna z foto

girl001s.jpg

 

Challenger na speedzie

challengers.jpg

 

robot "MO"

moso.jpg

 

-UHatka na opencanvas'ie - niedorobiona bo głównie z głowy a i dłużej nie chciało mi się nad nią siedzieć bo to miał być speed...ale i tak niezbyt to wyszło

heli.jpg

 

...i ostatnie speedy

ptactwos.jpg

 

komboy.jpg

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne to ;) ciekawe światło na ludziku na końcu pierwszej strony. kleh fajny tylko z błędem ;) w helikopterku zgaś saturację tła albo dodaj motion blura,ewentualnie nasyć helikopter więcej aby wydobyć maszynę.

 

no i te szybkie szkice sprytne takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki- ludzik to Roy z Blade Runnera a światło tak jak pisałem zdzierane z foty- na foto lepsze ;). Masz rację z helikopterem -ja już traktowałem tło blurem...i desaturacją ale faktycznie że UH'atka nadal bardzo z nim zlepiona (chyba za mało zdecydowanie podziałałem) - w sumie to mam na nią jeszcze inny pomysł- może bardziej wojenne tło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miodek jak i dziegieć- nie ukrywam że się uczę posługiwania tabletem i wykorzystaniem koloru. Zajmuję się tym w wolnych chwilach po pracy i staram się traktować bardziej jako relaks dlatego też nie zawsze mam ochotę by nad czymś siedzieć dłużej i by się nie frustrować po prostu przerywam. Dzięki zdeno szczególnie za ten "krap" tylko rozwiń to nieco i wytknij dokładniej co jest słabe- a wiem że jest tego sporo- więc nie mów "...niektóre trochę..." - bo ja się nie obrażę jak powiesz " do dupy zrobiłeś to i to" :) - wiesz tak bardziej konkretnie- to nie kółko wzajemnej adoracji :D

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Nata- jakbym pokazał Tobie referencje to zmieniłabyś zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Nata- jakbym pokazał Tobie referencje to zmieniłabyś zdanie ;)

 

Przeciez Twoja praca nie ma byc odzwierciedleniem fotki :) Fotka ma byc inspiracja, na podstawie niej mozesz dodac cos od siebie, kombinowac. Wazny jest efekt koncowy Twojej pracy i co do niej wniosles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

landszafcik jak napisała Nata - smaczniutki - i podpisze sie tez pod uwagą dot. drzew. A poza tym odnosze wrazenie ze caly canvas trzeba by obrocic delikatnie w prawo :) bo teraz to jakby troche przechylone. Ogolnie to super kolorki (z refki czy z banki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...staram się trzaskac wszystko z glowy - co do drzew to macie racje ale to tak jak juz wspominalem, ze jak zlapie za pedzel to mi nawet ciezko jest zmienic jego wielkosc i mazgam nim dopoki wszystkiego nie zepsuje- nie moge tego opanowac ale trzeba to jakos wypracowac. co do kadru to takze racja - chyba nie myslalem wogole o tym -cienki bolek jestem jezeli o kadry chodzi

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh klimat jest! od razu skojarzylem z D9 choc myslalem ze jak zrobiles update to bedzie wiecej z cyklu "future PRL" a tu taki siurprajs. ogolnie spoks tylko brakuje mi zeby ten robocik byl blizej a statek dalej... jakas perspektywa, wiele planow czy cus... ja oblalem z tego tematu jak robilem tytana wiec nie mądrze sie juz wiecej ;D dla mnie fajniutko. ile ci zeszlo na mazaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie laski bardzo przyjemne :) pierwsza to blade runner, jesli dobrze widze - am I right? druga bardzo przyjemna i fajowski superduperodkurzacz :D kurcze jak ci te lachony lekko wychodza...

btw - moze czas wejsc w detal?

 

hehehe wiedzialem ze masz cos w zanadrzu... starego wilka nie oszukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Masz rację -pierwsze dzewcze to Pris. Majac na uwadze to co powiedziales o detalu postanowilem ze moze zmusze sie do przysiedzenia przy jakims malunku. Zainspirowany pracami Łukasza Jaskólskiego (barbarianka) i jego radami postanowilem sie zmierzyc z tematem z ktorym mi nigdy po drodze nie bylo- rycerze & klimaty fantasy :). Niestety moje lenistwo jest na tyle silne ze nie przylozylem sie do pozyskiwania referencji w tym temacie i jak na razie motam glownie z glowy wiec z gory przepraszam za to jak wygladaja zbroje - nie znam sie na tym :). W sumie to taki bardziej zaawansowany szkic jak na razie i ma pelno bledow.

r01s.jpg

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ola-f, dobre

 

szkic spoko :) laska moze ma zbyt masywne bary ale co ja tam moge wiedziec o anatomii :D dopiero sie z tym oswajam :D chetnie zobacze jak to ubierasz w faktury takze dawaj eco dawaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności