Skocz do zawartości

Gitara Sanchez s20


Bielik93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mysle, że jest w tym modelu jeszcze trochę pracy.

- klucze są za cieńkie, nie ma tam obudowy, niema śrub w zębatkach koło kluczy poza tym zębatki są chyba za cieńkie i za mało wystają.

- głownia jest zwykle kilka mm pod gryfem, zeby struny sie z drewnem nie stykaly

- gryf jest strasznie cieńki

- niema progów

- chuda sie wydaje

- dziwnie ta siatke rozlozyles na pudle... nie wiem cy to ma jakies znaczenie.

- struny to poprostu spliny, nie widac ze sa owiniete drutem.

- pasek podtrzymujacy struny pod gryfem nie ma wycięć na struny i jest za chudy

- powinieneś popracować jeszcze nad tym na pudle (nie pamietam nazwy) do podtrzymywania naciagu, nie widze tego dokladnie na tych obrazkach.

 

no. :) uważaj bo tu dużo gitarzystów jest z tego co widziałem :P, gram klasycznie więc będę się czepiał ;) i kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotisded Zaraz troche poprawie siatke. Te progi zrobie a co do strun to moze tylko tekstura z bumpem wystarczy ale to za chwile ;] Sprawdze proporcje moze cos pokrecilem.

Khatake masz racje zaraz poprawie

lucek91 dzieki za stronke

szysia565 dzieki jesli tak uwazasz ale skromny jetes ;]

 

Wieczorem postaram sie jakiegos upa wrzucic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lstpsquad.republika.pl/images/gotowe.jpg

 

Machnij jakiś nieład w tych wiązaniach, nikomu by się nie chciało wszystko równo wiązać.

Sprawdziłem u mnie struny są 1,4 cm nad pudłem, u ciebie wydają się nisko. W klasyku są wyżej nad gryfem niż w akustyku czy elektryku.

Rozciągnij struny trochę, bo za dużo miejsca jest między rogami gryfu a strunami e (najgrubsza i najcieńsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machnij jakiś nieład w tych wiązaniach, nikomu by się nie chciało wszystko równo wiązać.

Zdziwiłbyś się jak zły węzłem można sobie popsuć grę:) Poza tym zaokrąglij zgięcia na węzłach na basowych strunach. W klasyku nie da się aż tak tego zgiąć - za słaby naciąg strun.

W moim aranjuezie jest 12mm nad topem i 9mm nad 12 progiem.

Zdecydowanie za mała rozdzielczość textury. Korpus kanciasty.

Pokaż ujęcie na główkę.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem mala ale ja sobie ja na szybko taka zabralem zeby zobaczyc jak to wyjdzie jak bede mia czas to dam wieksza i nie wiem jak zrobic w vray'u by mi sie ta gitara ladnie blyszczal i odbijala cos mam problem jak bede mial czas to sie pobawie jeszcze z tym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już znacznie lepiej, choć można by sie czepiać. Myślę że teraz to powinieneś jakies ciekawsze ujęcie zrobić, gitarę raczej postawić, dodac jakieś elementy do sceny bo tak to szkoda Twojej roboty na ta gitarką.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności