Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przyda się trochę wyrobić świadomość bryły, na razie wydaje mi się to głównie kopiowaniem konturu i wypełnianiem wnętrza. Jeśli skumasz co jest jaką bryłą i z czym się łączy w jaki sposób to już jesteś u celu, proporcje mogą jeszcze bardziej pomóc sprzedać to, co rysujesz. Nade wszystko jednak "łap ogół", jeśli w postaci jest rytm to nawet jeśli będzie baaardzo uproszczona wygląda wiarygodnie. No i jeszcze przy rysowaniu (konturu) rób to pojedynczym pociągnięciem, a nie takim ciupcianiem, bo rozwalasz sobie jakby "przepływ wizualny", oko skacze po tych kreskach i w rezultacie się męczy, co dla przeciętnego człowieka oznacza po prostu, że jest nabazgrane :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, no to postanowiłem w nowym roku podejść poważniej do tematu.

Jako że bardziej kręci mnie creature design postanowiłem ćwiczyć anatomie zwięrząt...

 

Na początek szkielecik lwa, następnym razem układ mięśni.

A3/ołówek automat/kalka

 

lewszkielet.jpg

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tak jako ciekawostkę :P Jest to moje pierwsze (3-4 miesiące temu chyba) zetknięcie się z puszkami. Wyszło jak wyszło ale sama zabawa z nimi to coś fenomenalnego, zajęło mi to chyba 2-3 godziny i byłem zły że zleciały tak szybko...

Jak poćwiczę anatomię to jak najbardziej wróce do graffiti tak ściany jak i na płótnach.

Pzdrwm ;)

 

creature01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już wiem, ubiegł Cie mój wykładowca 2 tyg temu na zajęciach :P

Mam dwa rysunki z natury z tych zajęć właśnie ale nie zrobiłem zdjęć jeszcze, wrzucę po weekendzie, po zjeździe razem z nowym który powstanie w sobotę ;)

 

Tak czy siak dzięki za koment do starszych prac ;)

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuku!

Wracam do wrzucania moich kacabałów.

Dawno mnie tu nie było, mam nadzieję, że powrót przysporzy mi trochę progressu ;)

 

Poniżej Vitrowy fotel zrobiony na zajęcia w minionym semestrze, bo studiowanie mi się jeszcze nie znudziło ^^

Pozdr!

 

ps. troche mi ostrość uciekła na pierwszym zdjęciu.

 

DSC_0109.jpg

 

DSC_0111.jpg

 

DSC_0110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam walkę na nowo z digitalem, w sumie to chyba pierwsza taka pracka bez refek bez niczego.

Góry były ciekawe ale za mocno je potraktowałem fog'iem i chyba za mocno są wyblakłe, a były fioletowo pomarańczowe, chciałem wejść w wschód słońca, ale coś chyba słabo poszło.

 

Środek jest zbyt pusty, nie widziałem jak to ugryźć do końca.

 

Mam nadzieję, że pozbieram trochę komentarzy żeby pchnąć troche skillsy. Tego już raczej dokańczać nie będę, niestety siedziałem nad tym aż ponad 2h, po komentarzach będę atakować nowy temat.

 

Nie zostawiajcie suchej nitki na mnie ;)

 

011.jpg

Edytowane przez Dmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz "pchnąć trochę skillsy" to:

 

jeśli robisz coś z wyobraźni - refki i jeszcze raz refki

w tym przypadku wystarczyło znaleźć zdjęcie gór, zachodu słońca oraz jakiegoś zamku

przerób sobie tutki Shaddy-Safadi fajnie wyjaśnia jak należy myśleć i analizować pracę

w twojej pracy wiać że myślisz kreską zamiast plamą/kształtem

bardziej pomogą ci martwe natury/kopie zdjęć/obrazów mistrzów (niekoniecznie tylko obecnych)

 

pracując tylko z wyobraźni jedynie pogłębiasz swoją niewiedzę

malarstwo cyfrowe jest podobne do tradycyjnego droga jaką trzeba przejść żeby osiągnąć perfekcje, możliwość jakie daje program niczego nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziłem się na wykładzie z materiałoznastwa więc postanowiłem coś poskrobać, naoglądałem się Fenga, i innych teczek tutaj i stwierdziłem że też coś w tym kierunku zacznę czyli szybkie skecze ale długopisem tym razem ;)

 

Niektóre są tragiczne, a dwa chyba całkiem spoko, ale czekam na opinie ;)

 

concepty2.jpg

 

concepty1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności