Skocz do zawartości

Finished2d:Koncept do teledysku


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mi sie na maksa podoba i ogólnie bardzo lubie Twoj styl, jak widze "WWWoj" to nie patrze nawet na miniaturke tylko wchodze :D Ale nie mam bladego pojecia jak wyglada taka droga od speedowego konceptu do samego teledysku. Czy chodzi tu np tylko o jakis pomysl na ujecie, kolorystyke, czy konkretny kadr, do animacji czy do nieanimacji... :) I pod jaka to muzyke? Chetnie poznam odpowiedzi i czekam na to wiecej ktore masz w zanadrzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc te kolorowe elementy odwracają trochę uwagę od postaci - ale klimat jest bardzo ok. Generalnie mi się podoba. Co do komentarzy - a raczej ich dotychczasowego braku - czemu miałoby to źle wróżyć projektowi ? ;) Nawet zakładając że tutaj na forum ludziom by się nie podobało - to teledysk jest skierowany do konkretnej widowni, grupy docelowej do której chce trafić zespół ze swoją muzyką. To jakaś konkretna grupa ludzi, niekoniecznie musza mieć takie upodobania jak osoby które tutaj postują... Zazwyczaj zespół dobrze wyczuwa upodobania swoich fanów, więc to ich aprobata jest tutaj dobrym zwiastunem, a nie nasza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam.. wrzuciłem miniature :] ..

 

Łukasz: roslinki mają byc własnie uschnięte, a ogolnie to w teledysku ma byc jeszcze pielegniarka którą to mam tez zaprojektowac, wiec mogła by podlewac :)

Maluje nieprzezroczystym pędzlem zeby zminimalizowac ilosc pracy, jakos tak mi szybciej sie rysuje, a tez tak sie przyzwyczaiłem malowac z wielkoscią zalezną od nacisku, a nie przezroczystością i przez to z lenistwa nie chce mi sie zmieniac przezroczystości.

 

Urbanboogie: Dzieki :) co do drogi od konceptu, do teledysku, to tez nie wiem jak to wygląda, to juz bedzie droga kolegi filmowca :) mnie poproszono tylko o ujęcie jednego czy dwuch kadrów, otoczenia, klimatu i dwuch postaci, wedłóg scenariusza. Teledysk bedzie filmowany z aktorami, znając kolegę to na pewno fajnie ucharakteryzują wszystko, bo widziałem juz ich produkcje w takim brudnym stylu.

Muzyka to chyba punkrock jest, zespół nazywa sie "Skowyt", koles co spiewa ma spoko głos :] i kawałek przyjemny, chociaz wiecej utworów nie słyszałem.

 

SBT77: z mojej strony wazne jest tez zeby koncept zainteresowywał, muzyka sie obroni sama, ale masz racje.

 

RaVirr: Dzieki! juz wrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności