Jump to content

O efektach spacjalnych w Terminator Salvation


adek

Recommended Posts

Od początku nastawiałem się na to, że to nie będzie ten kaliber co T2. Ale też nie spodziewałem się, że nie będzie to nawet T1 czy T3. Jak dla mnie to ten film to porażka. Efekty fajne, ale to wszystko. Bardzo kiepska reżyseria moim zdaniem. Film próbuje non stop trzymać w napięciu, zamiast je umiejętnie budować. Fabuła bez rewelacji. Wkurzający Christian Bale, który wszędzie gra tak samo i potrafi jedynie szeptać albo się wydzierać. Podobnie jak to było w ostatnim Batmanie, dużo ciekawsza okazała się rola drugoplanowa. Co mnie rozwaliło to zakończenie filmu. Porażka na całej linii. Nie chcę "spoilerować", ale mój kolega fajnie podsumował ten film jako pełnometrażową reklamę "powiedzmy TAK dla transplantacji". Kto widział, ten wie o co chodzi.

Idąc na nowego terminatora nie liczyłem na nic więcej niż efekciarstwo i dobrą zabawę, ale nawet tego nie dostałem. Jak do następnej części nie napiszą scenariusza tylko zrobią półtoragodzinnego demoreela z efektami, to wyjdzie podobnie.

Link to comment
Share on other sites

Mnie się film ogólnie podobał. Ale zgadzam się, że C. Bale jest masakra w tym filmie. Ośmielę się nawet stwierdzić, że o ile go cenię jako aktora to to była chyba jego najgorsza rola i dobija tym swoim pretensjonalnym tonem herosa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy