Skocz do zawartości

O efektach spacjalnych w Terminator Salvation


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od początku nastawiałem się na to, że to nie będzie ten kaliber co T2. Ale też nie spodziewałem się, że nie będzie to nawet T1 czy T3. Jak dla mnie to ten film to porażka. Efekty fajne, ale to wszystko. Bardzo kiepska reżyseria moim zdaniem. Film próbuje non stop trzymać w napięciu, zamiast je umiejętnie budować. Fabuła bez rewelacji. Wkurzający Christian Bale, który wszędzie gra tak samo i potrafi jedynie szeptać albo się wydzierać. Podobnie jak to było w ostatnim Batmanie, dużo ciekawsza okazała się rola drugoplanowa. Co mnie rozwaliło to zakończenie filmu. Porażka na całej linii. Nie chcę "spoilerować", ale mój kolega fajnie podsumował ten film jako pełnometrażową reklamę "powiedzmy TAK dla transplantacji". Kto widział, ten wie o co chodzi.

Idąc na nowego terminatora nie liczyłem na nic więcej niż efekciarstwo i dobrą zabawę, ale nawet tego nie dostałem. Jak do następnej części nie napiszą scenariusza tylko zrobią półtoragodzinnego demoreela z efektami, to wyjdzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się film ogólnie podobał. Ale zgadzam się, że C. Bale jest masakra w tym filmie. Ośmielę się nawet stwierdzić, że o ile go cenię jako aktora to to była chyba jego najgorsza rola i dobija tym swoim pretensjonalnym tonem herosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności