Skocz do zawartości

scena3d: koncert


yarpen

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze raz :) wrzucam te najważniejsze zdjęcia. W ramach przypomnienia: światła i inne tego typu bajery będą dopiero dopracowywane na końcu. Zacząłem też robić twarz. Wiem, ze ma mnóstwo błędów i wogóle, ale oprócz włosów i może jakiejś miny nie będę już w niej nic zmieniał. Zresztą i tak to będzie perkusista więc go nie będzie widać :D

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

i jeszcze parę pytań. baaardzo proszę o odpowiedź:

1)jak się odfreezowuje obiekty?

2)podzieliłem sobie divide\'m płaszczyzne, ale po paru ruchach, jak już ctrl+z nie działało, postanowiłem, że jednak tak jest niefajnie. Niestety nie wiem jak można je połączyć razem :( help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIeźle ci idzie. \"Gary\" fajnie wyglądają, ta druga gitara też ujdzie w tłoku (miała być dla leworęcznych, czy tak wyszło niechcacy?), ale ta pierwsza... Sam jestem szczęśliwym posiadaczem takiego sprzetu i wierz mi że cos takiego nie miało by racji bytu. Co do postaci to fajnie Ci wyszła (tylko czemu ma zeza?).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

dzieki wszystkim za komentarze, byłbym jeszcze wdzięczny za odpowiedź na moje ptania ;).

miała być dla leworęcznych, czy tak wyszło niechcacy?

dlaczego dla leworecznych? wszystko jest tak jak powinno

zgadzam sie z przedmowcami gitara do poprawy

hmm, wydawała mi się dobra, ale sprawdze to jeszcze :)

 

w głowie zaświtał mi pomysł, aby zrobić z tego wieśniacki zespól. wiecie słoma z butów, z tyłu jakaś krowa, sprzęt poniszczony, takie typowe wieśniaki (acha, nie mam nic do ludzi ze wsi, żeby nie było) coś w stylu:

 

5.jpg

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, sprawdziłem tą gitarę i wg mnie wszystko gra. chyba zmyliło was złudzenie optyczne ;) na zdjeciu po lewej widać moją gitarę i obrys (mniej wiecej) gitary autentycznej, znajdujacej sie na drugim zdjeciu. moze ten gryf za szeroki, ale to już omawialiśmy :D

 

6.jpg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem bassa, jednak mam do was pytanko. jako, że nie wiem czy z wielkością dobrze trafiłem: czy mogłby ktoś wrzucić zdjęcie elektryka i bassa stojących obok siebie? bardzo by mi się to przydało. dzieki. pozdrawiam

 

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety porzucam dalszą pracę nad tym projektem. Modelowanie postaci przerosło mnie niestety, nie wychodzi to tak jak to sobie wymyśliłem. Narazie skupię się na pojedyńczych obiektach, a później strzelę sobie jakąś scenkę. Może kiedyś powrócę do tego projektu. ostatni render:

 

10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności