Skocz do zawartości

MAx 2009 i meeega wolny unwrap. +Pytanko extra o mesh smooth i uvkowanie


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

Chopaki ,

Czy to częste ze siatka w EDIT w unwrapie w maxie 2009 jest bardzo wolna w edycji ? Jakiekolwiek przesuwanie i modyfikowanie uvek graniczy z cudem po prostu. Model unwrapowany miał ok 300.000 poly. No dobra , da sie to przesuwać , ale nie nazwał bym tego praca . Komp dość stary ale bez przesady. 1G ramu , Win XP , Radek 9550.

 

 

+jeszczse pyrtanko extra o to czy uvkować przed Turbo/mesh smoothem czy po. Otóż przed jest fajnie i wygodnie , ale uvki są strasznie ponciągane na rogach krawędziach itp. Po z kolei wiąże się z zageszczeniem x2 ;]. Doczytalem sie na cg talku ze Mesh Smooth ma coś jak old style mapping czy jakos tak , faktycznie uvka z tego co pamietam nie drgnęła , ale z kolei w inny sposób to interpoluje siatkę i miejscami wychodziły kosmosy na geo. Ma ktoś jakies cudoowne lekarstwo na to ?

 

Pozdrav , Jim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, również przypinam się do pytania. Walczę obecnie z modelem, który ma dość gęstą siatkę. Nie mogę wywalić ze stosu turbosmootha ponieważ po jego zastosowaniu dalej modelowałem na bardziej zagęszczonej siatce. Jest jakiś sposób na to by nie rozsadzało uvki po zastosowaniu turbosmootha lub jakiś łatwy miarę trick by jakoś z unwrapować tak gęstą siatkę? Jakiekolwiek pluginy nie wchodzą w grę. Dopuszczam jeszcze myśl o pelt mppingu, ale czytałem, ze nie zawsze się to dobrze sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem zakupić tego całego XRay unwrapa. Ktoś się orientuje jak wygląda i czy jest możliwość dokonania płatności z konta w mBanku? Jako, że mam standardowe ekonto z kartą Visa-Elektron to mam pewien problem. Na stronie Xraya Visa-Elektron jest dostępna tylko w Ameryce... Dla Polski jest zwykła Visa, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie - pierwszy raz mam styczność z tym całym Pay-Palem w takiej formie...

Edytowane przez Mr_SAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności