Skocz do zawartości

Ogien wojny: Lost for Words


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

Z zezem chodzi o to, że jak zrobisz zeza, znaczy prawym okiem sie popatrzysz na lewy obraz a lewym na prawy, to zobaczysz scene w 3d wiesz... rozumiesz już? wszystko nabiera głębi, prespektywy, obiekty dalsze faktycznie się wydawają dalsze a bliższe bliższe...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMHO, coraz ladniej... :) ale jeszcze zrob cos z telem, poza tym wzniecany z dna przez silniki mul oraz moze caustic lights?

 

a co do efektu 3D... wpatrywalem sie przez 5 minut i NIC!!, tylko oczy bola... :P

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... widzę, że z zezem nie możecie sobie poradzić :P oki, to tłumacze, jeśli ktoś nie może zrobić zeza zbieżnego to niech patrzy na ten pierwszy obrazek :P na wprost, tzn lewym okiem na lewy obrazek a prawym na prawy, można jeszcze zmiejszyć obrazek i będzie łatwiej :) połamania oczu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie chce was lamac ale te efekt 3d to kit ... nic z tgo nie bedzie bo zeby byl efekt 3d to to kazdy obrazek musi byc inny .. tak jak kazde oko widzi inaczej ... w rezyltacie powiny bc jakies tam inne zuty kamera ... ale tgo fefektu i tak nie osiagniesz bo te obrazki musialy by byc blisko siebie a do ostrego obrazu potrezbne by byly specjalmne okulary ... no ale probujcie moze sie wam uda .. ale roztaf waszych oczu musial by byc dos wielki ... no ale moze sie myle ?? niech ktos powie ze sie myle bo tez bym chcial zobaczyc sfoje prace w pelnym 3d stawiajac je poprostu przy sobie ... a wiec co wy na to ?? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze w 3d robiąc zbieżnego zeza! (oczywiście do tych pierwszych obrazków sie patrzy wprost, a do drógich zbieżnie....) I jest pięknie :) mówie wam ludzie, zróbcie terapie wzrokową i tyle :P :) :) a i obrazki są różne, z 2 kamer... trenujcie a zobaczycie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentowac raczej nie bede, bo widze ze krtyka raczej nie bardzo do ciebie dociera, i to nie tylko z mojej strony. Pozatem razil bym mniejsza doze infantylnosci jak ktos stara sie pomoc.

Pewnie sie zastanawiasz po co w takim razie wogole postuje? otoz mam pytanie, a nawet 2

 

primo: Sistenka to twoja znajoma, czy masz 2 kompy w domu? w kazdym badz razie okropnie slodzi...

 

secundo:

quote:

Y, ale ja nie chce mu robić włosków , jakbym chciał to bym wziął shang hira, ale go i tak nie mam

 

 

Co to jest shang hir ??

:D :D

 

Greetz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, znajoma z gg... co do przesładzania, cuż, przecie taki urok dziewczyn :) o to chodzi... inaczej niebyłyby sabą.... jedna wystarczy na forum... a i linka to przypadkiem jej dałem i się zaczeło :P a co do tamtego, że nic sobie nierobie z krytyki... człowieku, to by tak nie wyglądało gdyby nie ona, bym pozostał na tej pierwszej zielonkawej wersji, z wodą na 5 metry i z piachem namalowanym na dnie, tożeś ty mnie zaciągną (znaczy twoja dziewczyna też) żeby to zmienić... za co dziękuje :) ale przy tej wersji co narazie jest chyba spoczne, znaczy co do oświetlenia... powiedzmy że jest sztucznie podjasnione jak na zdjęciu titanica które pokazywałem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, i 2 kompy mam faktycznie... inaczej nie mugbym słuchać YESS podczas renderingu... no i led zeppelin, deep purple, pink floyd, nancy sinatra, scorpions.... i takie tam badziewia :) CHciałem jeszcze jedną rzecz co do glonów! Tam fotosynteza chyba nie zachodzi, więc zielone nie mogą być... a i przewiesze te glony tak jak mówił dawid... ale zorbie to popołudniu, bo teraz spać, a rano na hale klocki lego kupić idę... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w tle zamontuj jakąś ich bazę tych robotow, np. jakiś wielki transporter , pobaw sie jeszcze perspektywą i zrób tak zby było widac taflę wody a na niej cień jakiegoś statku czy cos takiego i ciń niech tez bedzie na piasku, aha i może byś tak dorzucił tym robotom jakieś zródlo światla ?? i zmiń ich kolor bo wydja sie że mają tyle lat co ten czolg, poprostu zrób je nowsz, mniej zniszczone bardziej polyskojące (ale nie za bardzo bo słona woda robi swoje), a może w czolgu byś zrobił jakieś dziurki itp. a w tle jakiś lej po pocisku (teren jest zbyt równy), i do tego jakieś popękania na blasze czołgu (jakiś kawał wyrwanego pancerza) a na robotach dorzuć parę rysek (szczypce pomaluj innym kolorem [jakaś rdza na końcówkach przecież są w ciagłej pracy te szczypce, jakieś zarysowania ) i zrób jakieś logo jakiejś firmy (wlaściciele lubią podpisywać swoje zabawki) oraz numery jakieś na obudowie robaotai jakieś napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wpadłem na fajowy pomysł, może ci się spodoba i go zrealizujesz, jednego robota przerób trochę n.p. zamiast tych szczypców zamontuj mureflektor !! I może jakąś rybkę lub jakiegoś krabika łażącego po pancerzu i do robotow domontuj parę polipów (koło wlotów wody bo woda tam jest bardzo dobrze natleniona bo jest jej sztuczny przepływ !! ), uszkodź trochę czołg (myslę, że efekt będzie piorunujący). I zrób koniecznie widoczną taflę wody (nada to fajny klimacik scenie ). Teraz napiszę coś o robotach. Teraz sobie wyobraź, że jestes właścicielem takiej eskadry, to co robisz, do eskadry dajesz jakiś transportowiec i kilka oddziłów po 2 roboty ze szczypcami i jednego oswietleniowca, więc w oddali zrob jakiś stary samochód i też takąsamą ekipę oraz jakiś powolny transportowiec na gąsiennicach lub n.p. statek i takie windy (lina z koszem) i tam roboty wrzucają zlom i po napełnieniu kosza wciagają, oczywiście kocz musi mieć swoj własny zestaw reflektorów !! No to sa tylko pomysly ale moze ci pomogą stworzyć ekstra scenę, i zmień kadr tak aby bylo widać wiecej rzeczy za czołgiem (nadal scenie taki charakter \"przemysłowy\" wydobycie na wielką skalę !!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly pomysl moim zdaniem (ty masz calkiem niezle te pomysly, wez mi jakis tez daj :D ) no i do tej eskadry mozna dodac jednego robota pilnujacego takiego z jakims uzbrojeniem (cos jak straznik ktory pilnuje zeby nikt nie wiedzial co oni robia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.... on bedzie stał tam w oddali... i ma z 300 metrów wysokości... ale co ci w nim nie pasuje tio nie wiem... pomyśle jeszcze nad tym... no i zobacze jak to będzie wyglądać gdy dołacze, i wtedy może jaśniej się zrobi... a i dzięki za opinnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak wymodelowales ten transportowiec to wpadlem na maly pomysl...moze zaiast tego zrobic plywajace latarki ? i to by wlasnie bylo to tam by pracowaly te \"raki\" a one dryfowaly by dookoola i oswietlaly a w oddali baza glowna :D...jakas polkola ze swiatelkami itp. pierdolkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemna... no, dołoże ale na końcu :) teraz męcze się nad latarkami.. no i dodałem te transportety w tle na scenie... tylko strasznie zanikają w mgle :mad: i tak je dość blisko ustawiłem... tylko sorki za jakość i wycinki na dole, niechciało mi się 5 minut czekać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności