Skocz do zawartości

Ogien wojny: Lost for Words


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to moze czas juz przestac z tym sztucznym rozjasnieniem i przekazas zaszcyt sfiecenia owym latarka ??/ bo to bedzie tak sztucznie wygladac jak latarki beda sie sfiecic a chos i tak tam bedzie jasno ... zaprzezcenie istoty latarki ;D a wiec moze zapodasz takiego rendera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie... ale trzeba przyznac, ze scena powoli nabiera wyrazu...

 

tylko jedno pytanko mam: co tak swieci w tych transportowcach? jakies swiatla, czy co? jesli tak, to chyba holowniki tez powinny miec jakies pozycyjne swiatelka...

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trochu racji, dlatego też długo sie zastanawiałem czy też wogule dodawać źrudła światła... hm ale to że scena jest jasna można by właśnie wytłumaczyć poprzez dodanie ich, światło by się rozpraszała w zamulonej wodzie, i by właśnie powstawał taki efekt.... hm a co do światł pozycyjnych... nie zła myśl!!! genialna! warto się nad tym zastanowić... ale teraz tylko jeszcze te loga i napiski :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe pytanie, zakladam ze rzeczywiscie woda rozjasnila sie w takim stopniu [co jest niemozliwe nota bene] w takim razie u gory chyba jest jakas zajebista latarka albo akcja rozgrywa sie na glebokosci 5 metrow, a wlasciwie to tez malo prawdopodobne, trzeba bylo by zalozyc ze wogole nie ma tam tej wody, a cala scena rozgrywa sie chyba w kosmosie na jakims asteridzie bo tylko tam osiagniesz tak piekny, ostry i nieskazitelny cien jaki widziamy na podlozu, a dkladniej mowiac, rzuca go jedna z tych latarek po lewej. Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przestrzeni kosmicznej się wogule nie rozprasza światło! tam jest prużnia, nic, chyba zę jakaś mgławica, to tam pyły i tak dalej są... a co do cienia, to cień sie zmieni ale jedni zaczynają od pojedynczego cienia a inni od ogulengo wyglądu....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash ma rację, zmodyfikuj teren (to co mowielem o lejach gorach itp) dodaj rafe kolorową :) i dorzuć jakieś uszkodzenia czołgu oraz z tą wodąpopracuj i będzie ekstra ?? W photoshopie weź sobie blurem potraktuj scenę i pokaż co wyjdzie a jak to mało da to dorzuć warstwę niebieskiej farby (osobny layer) daj jej wave i zmniejsz opacity. Albo dorzuć jeszcze jakieś pierdołki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, idzie w dobrym kierunku, swiatło o którym Crash wspomnial zlikwiduj i będzie prawie bomba !! Aha i dorzuć bąbelki/bombelki/bąble/bombele jak kto woli :D i jakaś rybkę i trochę zabrudź piasek do teksturki piachu dorzuć kilka czarnych paprochów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz to juz troche wyglada :D...moze gdyby tej biales poswiaty nie bylo to ok :D...(to na srodku :D:D) wydaje mi sie ze za bialo ale pozatym to ta ciemnia dobrze slurzy temu obrazkowi...witac ze to naprawde gleboko lezy ten obiekt :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpi nie straci, a nawet zyska, spluchaj sprobuj postawic tam gdzies z tylu jakis duzy reflektor najlepiej od lewej strony kamery ale z tyle, tak ze go nie bedzie widac, jakis spot, a jak bedzie zle wygladalo to wez omni lekkie, pozatem wyostrz swiatlo z latarek. A co do rybek to raczej odpada, na tej glebokosci?! Conajwyzej jakies rybki samoswiecace. Greetz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o troszeczke samokrytycyzmu z Twojej strony ... mnie sie bardzo podoba, i ten niebieski co teraz jest jest ok, no ale :) ... ale ... tematem byl ogien wojny :) wiec jak dla mnie to powinno sie dziac cos w czasie walki, cos dynamicznego, a nie 50 lat po ;P ... ale to moje wywody ... pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooooooooj.... Tomek patrzy? :o boje sie... brrr... a tym czasem wciskam kolejny rendering, tylko wybaczcie, bez antyaslingu, nio i ten, glony czy tam jakieś narosty sie wkradły, i rozną między dziurami w pancerzu czołgu... a bo własnie go podziurkowałem :) a i bez volume light bo sie by za długo renderowało, a to tylko test :) a i RAMZE, wkleiłem ten obrazek co prosiłem tam wyżej, ale szybko bo chce skasować, bo neiche adkowi zaśmiecać ferwera nie potrzebnymi obrazkami....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności