Skocz do zawartości

Ogien wojny: Lost for Words


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

Ta scena jest jeszvcze troche drętwa, dodaj jeszcze jakies brudy na piasku (jakieś zardzewiałe kawałki blach, albo jakieś pociski albo stary chełm lub szkielecik albo karabin, dorzuć jeszcze bąbelki i trochę promieni świetlnych oraz prądów wodnych). Super sie zapowiada, nie mogę się doczekać końcowego efektu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mala sugestia - holowniki sa zapewne napedzane tzw silnikami strumieniowymi... a to pociaga za soba pewne strugi wylotowe... te strugi natomiast powinny:

a)lekko deformowac obraz

b)wzniecac mul z dna morza

 

pozdrowki

 

p.s. wydaje mi sie, ze spokojnie uplasujesz sie w pierwszej dziesiatce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...a ja sie zastanawiam czy to sa glony czy sople lodu ? Bo jak dla mnie to bardziej wyglada jak sopleki anizeli jak glony :)..(takie dziewne odnosze wrazenie)

 

sistena --> witam :D:D...tylko czemu tak kolorowo piszesz i jakos tak jak dziewczynka z przedszkola ?

 

dawid --> zdiecia sa rozjasnione bo lamp uzywal z tych batyskafow...wogule to na tej glebokosci jest zajebiscie ciemno :D...i mozesz zrobic lefrektory na twoich machinkach zeby oswietlaly wrak ale pozatym to zrobic ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogladalem kiedys relacje jak schodzili do titanica i widzialem ze nic nie widzialem :D, a zdjecia mogli rozjasniac, coz nie klóćmy sie wiecej, jak juz mówiłem titanic nie ma tu nic do rzeczy, niech se tam leży na dnie, a twój Tank to co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm musisz podejsc do tego bardziej naukowo .. 1 . im glebiej tym swiatla jest mniej a jesli to jest bardzo gleboko to praktycznie powino byc widac lekkie razysu krztaltow a jedynym ( ostrym ) swiatlem powinien byc jakis tam eflektor .. nie mozesz zapomniec o planktonie morskim ... a bombelki .. nie rob bombelkow no chyba ze znajdzesz tam jakies zrydlo bombelkow .. bo pamietaj ze bombelki to jest powietrze ktore sie stopniowo uwalnia z jakiejs szczeliny .. jesli takiej szczeliny niema to daj se spokuj z bombelkami .. aha i jeszce jedno te podnosniki sa na cos napedzane .. sprawa aby ten ich naped podnosil lekka warstwe pylu z dna .. no narazie tyle mam pomyslow .. :D moze jeszce mi sie cos przypomni . pozd ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bąbelek całkowicie sie zgadzam :) dlatego właśnie ich nie dodaję... a i te podmuchy dodam na końcu bo teraz mi sie nie chce :P myśle cały czas nad tymi wzniesieniami i dolinami i rowami i dziewczynami... A i zmieniłem troche mapy... może być???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coraz lepiej .. moim zdaniem w tle mozna by bylo zamodelowac jakis uskok skalny abo porozrzucaj tam jakies kamyki i muszelki .. no i oczywiscie to nieszczesne zrudlo sfiatla ?? gdzie ono jest ?? jesli pada z gory to znaczy ze ta scena nie powinna byc taka jasna ... cos jeszce musi generowac sfiatlo bo inaczej stracisz foto real .. no i oczywiscie przy sfietle jakas stonowana flara dala by mily klimat .... oo i np. kamera ( jako efekt koncowy ) moze miec zakrzywony obiektyf taki polkolist .. na duzych glebokosciach to podstawa .... hihi masz wiele oopcji i wiele pracy wiec do roboty :D pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności