Skocz do zawartości

Chc.16 CTHULHU by PSychu


PSychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rosikowski - macków bedzie do oporu, ale teraz we wstępnych szkicach staram się tylko złapać ogólny zarys postaci stworka.

RaVirr - rysowałem z biegu, ale jeszcze zanim wrzuciłem go na forum, męczyło mnie że coś mi to przypomina...

Dragon ball... oglądałem to z dzieciakami tyle razy że w końcu się widać utrwaliło :)

Wrzucam to co wymęczyłem wczorajszej i dzisiejszej nocy. Pociołem go trochę żeby szybciej skończyć i spróbuje jeszcze raz podejść do tematu. Mam nadzieję że do piątku go dojade.

 

rysek_004b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju - dzięki za krytykę tych gównianych skrzydeł. W nocy wydawały sie dużo lepsze...

Miałem zrobić upka, ale w tej sytuacji wstrzymam się do rana, bo jestem tak zadowolony z tego co zrobiłem, jak ostatnio ze skrzydeł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, to skrzydla... :P Sorki, wydawalo mi sie, ze uszy ^^ Jeszcze po dluzszym przyjrzeniu sie - zmienilbym mu dlonie, wygladaja bardziej jak szczypce kraba, co nie bardzo mi pasuje do Cthulhu ;) Wydluzylbym tez cale rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Raju, zostawie chwilowo rysek w tej formie (z niedopracowanymi łapami) i postaram się go zrobić w wersji bardziej zbliżonej do opisu (umknął mi ten "antropoidalny").

Poprawiłem mu troche głowe bo mi się za bardzo gremlinowski wydawał. Mam nadzieję że teraz lepiej.

 

rysek_004b1.jpg

Edytowane przez PSychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności