Skocz do zawartości

Wiz 3D: Łazienki


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualizacje łazienek zrobione na potrzeby folio i ćwiczeń :)

3Dsmax & Vray

Pewnie za niedoróbki mi się dostanie, ale już nie chciało mi się grzebać w tym. Wole zacząć nowe projekty i mieć więcej do pokazania niż ciągle to samo :)

 

Takie trochę cukierki wyszły :)

I hope you like it

 

[EDIT]

Jest trochę modeli everów żeby nie było takich akcji jak z noe ;) Leżak nie mój.

 

forumcwv.jpg

 

finito2forum.jpg

 

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogromnie mi się podoba! Kolory cudne, modele i to genialne światło! Przepiękna woda! Drugi też megawypas! Kurcze naucz mnie tak robić! 5*****

 

Tylko ta baba! wywal ją. nieładna jest. Znajdź na darmowych fotach i zbluruj. Ale nie ten model, strasznie sztuczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe : Dzięki wielkie :)

 

mkeruj : tak jak na gg pisałem ;)

 

09121986 : Pokazuj swoje bo masz co :D mnie już przegoniłeś ...

 

Czeczen: Jak w 1 poście.

 

kliment woroszyłow: Dzięki wielkie ! Robiłem co mogłem ale jak laska się dowiedziała, że setki napalonych grafików będzie ją oglądało to zgodziła się tylko na mleczne szkło...

 

Kr3tz: Jak na gg ;)

 

mpta: Dzięki ! Nie umiem lepiej :]

 

peter_f: Dzięki stary ! Ale to Ty możesz mnie uczyć a nie ja Ciebie więc mi tu nie pie*** ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne wizki jak najbardziej :) co do zapalania reflektorków w dzień to to ma sens. Jak się fotografuje pomieszczenie np. do katalogu, to zapala się z reguły wszystkie dostępne światła. Uzyskuje się przez to często fajniejszy klimat i przede wszystkim bardzo dobrze doświetlone pomieszczenie. Nie dziwcie się więc, że są pozapalane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie, chociaz nie wyrywa z kapci. Moze chodzi o kadr, trudno powiedziec poniewaz modeling, tex i sety swiatla bardzo fajne. Co do ps to jesli lampki daja tak duza poswiate to przy takim czasie naswietlenia w dzien okno i obszar dookola bylby bardziej wypalony IMHO.

Woda wypas o czym juz pisano.

EDIT:

Prawdopodobne BG bylo by wypalone jak maka i zaluzje dalyby o tym znac w podobny sposob:) (2nd pic)

 

EDIT2:

 

Po chwili doceniam jeszcze bardziej Twoja wode:) wczoraj bawilem sie reactorami. Jest jakis sposob zeby water reactor przyjal inny ksztalt niz prostokat? Wiem ze moge zbindowac na koncu dowolny obiekt ale nie beda sie zgadzac odbicia fal:/

Edytowane przez simonhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności