Skocz do zawartości

Problem z t-shirt


Black Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze ponieważ nie umiałem znaleźć nigdzie w Google, ta strona, masa innych. Nie znalazłem odpowiedzi. W dodatku od niedawna bawię się 3ds Max 9 i nie umiem za wiele. A oto problem:

 

Chce zrobić T-shirt jak w załączniku nr1. Mam już tyle zrobione załącznik nr2. I nie wiem z czego a ni jak zrobić ramiączka by były połączone z resztą. Próbowałem kilku rzeczy ale niestety nie wychodzi mi to tak jak bym chciał. Jestem pewien, ze coś robię źle... No ale proszę o pomoc was. Najlepiej łopatologicznie rozpisywać czym co robić. Tak najłatwiej łapie np: "edycja>polecenie>polecenie" z góry dziękuje.

Edytowane przez Black Wolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najlepiej łopatologicznie rozpisywać czym co robić. Tak najłatwiej łapie np: "edycja>polecenie>polecenie" z góry dziękuje.

 

edit poly > przesuwaj vertexy > dodawaj poly > modyfikuj krawędzie > powtorz pare razy > zrobione

 

jest na sieci troche materialow o modelowaniu ubran, gdzies tu powinien na forum byc link do tutka klicka o modelowaniu popiersia, tam bardzo ladnie jest technika modelowania ubrania pokazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manga dekiel! :p

 

ja jeszcze dodaję z łopaty do tego nieco coś innego. to meczące, chyba się dorobisz ale radzę trenować modeling

 

baza>edytuj poly>connect/cut itp ..>twórz vertexy>szyj z nich poligony

 

a tak zresztą F1>cloth, garment maker albo google jak robić coś podobnego. Np. portki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności