Skocz do zawartości

Arch & Car's - Showreel... 2009


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że instalnąłem AE ostatnio , to pokusiłem się o zrobienie , reel'a.

Co prawda animacji w nim nie ma (jedna 5 sekundowa ;p ), ubolewam nad tym ale póki co na moim sprzęcie jakoś nie widzi mi się robić animacji.

 

A więc tak , jest to mój że tak powiem dorobek graficzny i to czego przez rok zdołałem się nauczyć w tej dziedzinie... a z AE pierwsze starcie...

Mam nadzieje że się wam spodoba.

 

http://www.vimeo.com/6312795

 

C&C mile widziane ...

 

Bonifatz dostaje całą zasługę za oprawę muzyczną ! Dzięki Bardzo ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

biorac pod uwage Twoj krotki staz w grafice, prace bardzo ladne, te wizkowe duzo lepsze. Jesli chodzi o sama prezentacje to juz gorzej, mialem wrazenie, ze bylo to skladane w power pointcie. Stanowczo za wolno te przejscia. No ale mowiles, ze to Twoje poczatki z AE wiec sie nie czepiam:) fajnie wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden-3d - ty zazdrościsz mi skilla ... chyba żartujesz ... Dzięki staram sie jak mogę... ciesze się że sie podoba :)

JohnZi - no no , wasze wózki a moje to niebo a ziemia to fakt :)) Nom z AE pierwsze stacie ale jak w power poincie ;p heh no bez przesady :)) zabrakło animacji to raz , a dwa dopiero pod koniec sie zczaiłem że są fajne presety do przejść ...ale na pierwszy raz chyba nie jest tak zle :) Dzięki ;)

Kedzior - :D wszyscy za to AE mnie biją ;p hehe ... nie no żartuje ... Dzięki , następnym razem sie postaram lepiej ;)

bbandi - Dzięki

Nvidia - eeee tandeta do pracy :D !!! ;)

CzAk1 - :) co mnie podkusiło żeby w AE składać :D hehehe ;) Dzięki ;)

plasti - Dzięki :)

goro-84 - heh to wirtualne krzesła nikt nie bedzie na nich siedział ;p Dzięki :) z czasem i możliwości AE odkryje , a od czegoś trzeba było zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne rzeczy robisz, słabo je prezentujesz ;)

 

po pierwsze, to w każdej animacji wygładź klucze. to wystarczy, żeby prezentacja była o 5 klas lepsza. I zrób to dynamiczniej. Zacznij od samochodów. Daj jakiegoś turnteable z jednym wózkiem, kilka renderów drugiego. I dynamiczniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności