Skocz do zawartości

Exterior - szeregowiec


remanent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam kolejne dzieło popełnione w naszej firmie za pomocą fryrendera. Czas renderingu to około 10h na Intel I7 920 w rozdziałce 3400x2000 z kawałkiem lub 2xQ6600 i potem merge plików wynikowych. Trawa proxy, cała zieleń i wszystko za wyjątkiem ludzi i balonów :) to 3D. Komentarze mile widziane.

 

szer01.jpg

 

szer02.jpg

 

Pozdr

Remanent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej.

 

Podobają mi się chociaż to drzewko buraczane nie pasuje mi do całosci w pierwszym. Rozumiem, że to nawiązanie do kolorytyki elewacji.

 

Jeśli chodzi o dzieci z balonami, to ma to klimat trochę poprzedniej Twojej wizki, z biegnącym dzieckiem ze wstążkami. Dla mnie to trochę zbyt mocny emocjonalny chwyt za jajca. Nie lubię reklam serków. :) Plus za to że inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wpozatku, ale toc zerwone drzewo faktycznie niezafajne, no i z liscmi zle zrobiles...

1. zielone liscie spadaja - wystarczy ze mocniejz awieje, i nikt nie posprzata, co widac wszedzie:), ale jednak jakz awieje to spycha liscie pod kraweznik w zakamarki, sa czesciowo jz zwiedniete przyzdechle :), te sa zbyt regularnie ulozone i wygladaja jak opad jablek :D, ale pozatym spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkeruj - dzięki, już wymyślilśmy jak zrobić dobry żywopłot bo to cały czas nasza pięta achillesowa ( i nie tylko nasza :). Tak dokładnie to nie żywopłot tylko krzaki jeden przy drugim.

Maestro101 - głównym celem jest żeby było inaczej. Oglądanie 20 wizek, 20 różnych osób i uczucie, że są to prace jednego autora nie jest naszą wykładnią działania :) Może się podobać, może się nie podobać grunt jak najmniej osób pozostało obojętnych.

Morphe - dzięki, albo liście, albo 1/4 kadru w asfalcie i kostce. Wybraliśmy liscie.

arev - thx! szef tymi balonami suwał 2 dni po renderze i w końcu są takie jak widać. Były a to za małe, a to za duże. Powiedzmy, że dzieciaki je wypuściły i wiatr je w stronę kamery zdążył zwiać :)

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie i tyle. Szukacie pomysłów aby uatrakcyjnić wizkę i bardzo dobrze. Tutaj wydaje mi się, że są już tak na siłę wstawione. Liście nie wiadomo z jakiego drzewa i czemu poskręcane jeżeli to te pod którym leżą. Balony wyglądają jak wklejka. Cień dzieci bardziej fioletowy powinien być. Mur oporowy po lewej wygląda jak płaska kartka papieru. Schodki się zlewają. Drzewko czerwonawe już wiadomo. Pompowany basen na wspólnej działce (chyba, że nie jest wspólna) to dla mnie pomyłka. Szkło na barierkach trochę nierealistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności