Skocz do zawartości

Sypialnia 2


noted

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, więc zaczynam kolejny projekt z serii nieudane próby stworzenia wyrobu wizualizacjo-podobnego :) Początek modelowania:

 

wip01r.jpg

 

wip02x.jpg

 

wip03.jpg

 

wip05q.jpg

 

Pozdrawiam,

noted

Edytowane przez noted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość szysia565

Część obiektów wisi w powietrzu. Lampka nie taka, no i półeczki za grube. Co się natomiast tyczy pochwały to firanki :) Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może wyjść ciekawie, czas pokaże :) widzi Mi sie dywanik ;D

dzięki chcesz dywanik? będzie dywanik! :)

 

gdyby nie te lampy i przesadnie duże wazony to nawet sympatycznie

pozdr.

P.S tylko poduszki troszku za "cienkie"

A co jest nie tak z lampami? Wazony z referek modelowane ale skoro są za duże to mogę zmniejszyć :), poduszki poprawię :)

 

Część obiektów wisi w powietrzu. Lampka nie taka, no i półeczki za grube. Co się natomiast tyczy pochwały to firanki :) Gratuluję.

dzięki :), a które konkretnie wiszą? Co z tą lampka do cholery :P, półeczki poprawie

 

 

Następny up jak tylko wrócę z pracy i znajdę chwile więc myślę że pod wieczór dzisiaj :)

Dzięki za c&c bez odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Jak dla mnie luz, wielkość wazonów mi sie wydaje że jest ok, wydająsie wielkie przy tym niziutkim łóżku:) Jak dla mnie to tylko pusto trocha na tych bocznych półkach, te otwory nad łóżkiem w scianie bym czymśwykończył na krawędziach, albo przynajmniej bardziej zchamferował :) Powiedz mi jeszcze na czym sie podpiera ta duża poduszka spod tych dwóch małych? xD ona chyba właśnie wisi mi sie zdaje :) A no i możesz dodać jakieś wykończenia pomiedzy podłogą a scianą :) Widzi mie sie też tutaj jakiś żyrandol i jakiś duuuży obraz na środku sciany nad łóżkiem xD Mam pomysł - jak skończe pieska to Ci podeśle render portretowy i go tam wstawisz w antyrame xD hehe co ty na to ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jestem otwarty na propozycję już kilka rzeczy po cichaczu w pracy poprawiłem całą resztą zajmę się raczej już później, a co do obrazu to czekam na wiadomość :)

 

edit:

 

Ok, dodałem dywan, zmniejszyłem wazony, dodałem wszędzie listwy podłogowe, pogrubilem poduszki, dodałem duperelki na pólkach oraz obraz nad łóżkiem (obraz po renderze dodalem więc nie widać :P) no i nic w powietrzy już nie wisi.

 

Lampek nie zmienię dopóki mi konkretnie nie powiecie co z nimi nie tak nie pasują do wnętrza czy są kiepsko zrobione? bo nie wiem na co ewentualnie wymienić...

 

wip10jc.jpg

 

więcej lepszych renderków jak zrobię balkonik i jakieś względnie normalne światełko

Edytowane przez noted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Jak dla mnie tam te lampki są gites xD Daj jeszcze ze 2-3 rzeczy na te półki, jakieś książki czy coś... Nad tą pułką na której leży ta tacka bym dał jakiś bluszcz, albo może akwarium, nie wiem, jakiegoś bajera xD Jak będe w domu to ci podeśle render pieka to go wstawisz w obrazek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, walczę z materiałami teraz, ew. później jak będzie za pusto i materiały będą gotowe to dodam coś na półki jesczez, a resztę poprawilem wedle wskazówek.

 

Grievous dalej nic się nie odzywasz do mnie w sprawie obrazu :)

 

A o to renderki aktualnego progress'u:

 

wip14.jpg

 

wip15.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Hmm... troche za intensywne swiatlo jak dla mnie jak na 2 okienka :) popracuj nad tym, bo troche az nienaturalnie tu swietliscie :P Już sie odzywam w sprawie pieska xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mniej więcej tak jak napisał indian :) mam problem z niby banalnym materiałem okładki książki, nie chcę wpakować tam jakiegoś złożonego materiału żeby sobie nie wydłużać renderów (już i tak ledwo ciągnie ta moja maszynka) textura też jakoś mi się nie widzi, ale jakie Wy macie na ten temat zdanie?

 

No to w miarę ostatnie renderki całości, kołdra wyszła okropnie wiem, ale może kiedy indziej to poprawię:

 

wip20.jpg

 

 

wip19.jpg

 

 

wip18.jpg

 

Dzięki wszystkim za pomoc przy pracy :) ja osobiście jestem cholernie zadowolony z uwagi na to, że to moja pierwsza taka udana wizualizacja.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez noted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zrobię ale to już raczej w następnej wizce, ewentualnie dobra textura i bump...

 

A jeśli już dywan to w ustawieniach vray ustaw memory range limit na mniejszy żeby ci ramu nie pożerało (później się przyda w renderowaniu displace) i zobacz jak to idzie. jednak takie ograniczenie ma wadę - spowalnia render bo vray musi wyrzucać geometrię i ładować jej nową partię.. Zresztą dla zwiększenia liczby włosków spróbuj pomału w miarę niewyłączania się 3ds podkręcać liczbę tupetków na dywanie. (dla oszczędzenia sobie czasu niższe ustawienia i region rendering.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności