Skocz do zawartości

Animacja 3D: Agent Kowalski - na konkurs cgtalka


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Napisalem o tym w watku fgdf, lecz zdecydowalem sie zalozyc osobny watek.

Chcialem was zaprosic do obejzenia mojego trailera "Agent Kowalski", ktory podobnie jak fgdf zrobilem na konkurs cgtalk-a.

Wlozylem to bardzo duzo pracy i w sumie jestem zadowolony z efektu koncowego.

 

"Agent Kowalski"

Teaser + Making of + Trailer

http://features.cgsociety.org/challenge/secret_agent/player.php?entry_id=106918

 

Rozszerzony Making of oraz ten sam trailer wrzucilem tez na Vimeo:

http://www.vimeo.com/6617677

http://www.vimeo.com/6621672

 

Jestem bardzo ciekaw waszej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siema

Zasłużony respekt za ukończenie zyskałeś ;) a nie będę się potarzał bo co dobrego i słabszego bo to już wiesz. Jedyne co warto dodać - Twój making of (jeden z najlepszych) można jako film instruktażowy niedowiarkom pokazywać ile roboty potrzeba przy efektach, nawet najmniejszym duperelu.

powodzenia!

_BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wasze opinie. Ciesze sie ze wam sie podoba. Szczerze mowiac nie polecam robienia czegos takiego samemu bo jest to bardzo wyczerpujace zajecie.. chyba ze ktos cierpi na bezsennosc i nigdy nie jest zmeczony.... albo jest robotem.

 

bartolomeo. Faktycznie sa sceny silniejsze oraz mniej silne. Calosc powstawala 3 miesiace glownie po pracy i w weekendy wiec przy niektorych elementach musialem powiedziec "Dosc dlubania bo sie nie wyrobie w terminie"

 

Raju. Ogien raz mi sie podoba raz nie... mam nadzieje ze sedziowie docenia to ze startalem sie go zasymulowac a nie brac wszystko z bibliotek.

 

CzAk1. Lektor to amerykanin ktorego znalazlem na stronce voices.com . To wlasnie gosc ktory podklada glos w różnych trailerach amerykańskich, kiepskich filmów ;D

 

zgred. Fakt niektore ujecia sa bardzo szybkie, ale chcialem podtrzymac styl trailerow z wieloma szybkimi, niekoniecznie ze soba zwiazanymi ujeciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! :) No świetnie :) Bardzo fajnie sobie to przemyślałeś :) Dla mnie najlepsze są te plansze z napisami i inne kontrastowe i fajnie zgrafizowane wstawki. Tracking, keying, compositting.. wszystko czyściutko. Rendery trochę słabawo wyszły.. samochód, robocik przy drzwiach... ale to wiadomo - ciasny termin - trzeba iść na kompromisy. Co do ognia to posymulowany jest nieźle.. ale można było go lepiej osadzić w ujęciach.. szczególnie pod kątem kolorystyki itp. Sam jego ruch nie boli tak jak właśnie jego wygląd i osadzenie w 3d.

Tak czy siak - gratulacje ukończenia! ZUCH CHŁOPAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wasze opinie. Ciesze sie ze wam sie podoba. Szczerze mowiac nie polecam robienia czegos takiego samemu bo jest to bardzo wyczerpujace zajecie.. chyba ze ktos cierpi na bezsennosc i nigdy nie jest zmeczony.... albo jest robotem.

 

bartolomeo. Faktycznie sa sceny silniejsze oraz mniej silne. Calosc powstawala 3 miesiace glownie po pracy i w weekendy wiec przy niektorych elementach musialem powiedziec "Dosc dlubania bo sie nie wyrobie w terminie"

 

 

znam to z autopsji... A Twój wątek na cgtalku śledziłem chyba od początku. Porwałeś się na naprawdę coś dużego i szczerze mówiąc, nie wierzyłem że dojdziesz aż tak daleko :) tym bardziej szacunek :) i powodzenia przy następnych pracach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R. Dzieki za dobre slowa :) Pracujac nad trailerem nauczylem sie kilku nowych trików szczgolnie w ujeciach z powietrza (Londyn i Chicago).

Masz racje.. podczas pracy bylo sporo kompromisow :) szczegolnie jesli chodzi o czas renderowania. Moj komputer byl szybki w latach 2004-2006 a teraz musze mu troche wegla dosypywac... wiec wiekszosc staralem sie renderowac w pracy, nocami jak byly jakies komputery wolne. Jednym z powodow dla ktorych zdecydowalem sie wziac udzial w konkursie to glowna nogroda - nowy komputer.

 

jaras. Dzieki. Mam nadzieje ze sedziowie zakochaja sie w trailerze :).

 

bartolomeo. Fajnie ze sledziles moj watek :) Byle zaskoczony gdy watek przekroczyl 10,000 wejsc. Nie ma tam wielu animacji indywidualnych. Wiekszosc to prace grupowe wiec caly czas zastanawiam sie czy moja praca jest lepszan niz the Runner albo animka francuza. Z jednej strony ich prace sa calkowicie animowane co jest plusem ale z drugiej strony green screen polaczony z 3d to tez duze wyzwanie. W the Runner jest niewiele ponad super zanimowanego biegnacego goscia i jest to dosc krotka choc bardzo fajna animka. Za to animka francuza jest dlugasna, renderey sa srednie, a animacja troche kuleje.....ehhh milion mysli... dobrze ze sedziowie biora wszyskie rzeczy pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

super że podołałes ! Robienie samemu czegokolwiek bardziej zlozonego to masakra.

Kilka osob na forum przez to przechodzilo więc wiedzą. Z resztą zauważ ze w Polsce bardzo mało powstaje tego typu rzeczy - to jest do policzenia na palcach.

Oczywiscie kilka rzeczy tam jest nierównych - ale o tym ludzie juz pisali - i wiadomo , że to kwestia róznego rodzaju kompromisów itp.

Naprawde szacun za porwanie sie na wlasną produkcje , a jeszcze większy za skonczenie tego .

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności