Skocz do zawartości

Scena 3D: 2 Proste scenki do oceny (abstrakcje)


Myszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przegladalem juz te scenki na Twej sronece. Przede wszystkim wielki plus ze to Brazil :D (chyba nie musze pisac jaki render jest najlepszy na swiecie ) co do samych scenke sa ladne, pomyslowe i przyjemnie sie je oglada choc brakuje im jeszce takiego \"polotu\" i lekkosci Przy tego typu prackach trudno powiedziec co jest zle poprostu czasami ktos postawi box\'a i jest rewelacja a ktos inny wymorduje samochod i jest do d*** Dla mnie w szkolnej skal to tak 4 ale moim zdaniem w dobra strone zmierzasz. Czekam na kolejne prace !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw mam taką mała uwagę: przy zapisie w jpg pomyśl nieco o tych ze słabszym łaczem, ok?

ten pierwszy obrazek mozna spokojnie zapisać w 50kB bez widocznej róznicy...

a o samych obrazków - pierwszy ma śliczne miedziane kolorki, co do modelu to fajny, bardzo mi przypomina ten na którym w 3dsmax 5.0 pokazywany jest modyfikator Symmetry

drugi nieco mniej mi się podoba, szczególnie jeśli chodzi o kolorystykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel: o jaki \"polot\" chodzi ?? moglbys mi to jakos wytlumaczyc albo podac jakies linki do galerii na ktorych moglbym sie wzrowowac w tego typu pracach, bo isc na slepo i czekac az wyjdzie dobrze to troche bez sensu. A co do tego robienia to rzeczywiscie sie nie narobilem bo obie scenki robilem 3 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugim mogles zrobic jakies normalne lazenie z podlaga tych lekko zmodyfikowanych tubek, bo tak to teraz troche srednio wygloda, ne wiem czemu ale kojazy mi sie to ze swieczkami;)

a ta kulka na 1, kieyds gdzies w sieci widzialem cala galerie 3d tylko o kulkach:) twoja ni ejest zla ale jest malo \"solidna\" wdl mnie, tj jakby jakies zdiecko chciala sie nia bawic to by ja szybko popsulo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności