Skocz do zawartości

Bmw m3


latos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Opony porpawię. Wiem ,że jest złe połączenie płetwy z resztą i jest troszkę zbyt kanciasty ale co tak naprawdę chcieć tu to mój dopiero drugi prawie skończony model.

 

Dokończę światła postaram się o jakiś rendner i potem zacznę nowy projekt. Skill przychodzi wraz z projektami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji (albo chęci) robić dokładnych świateł w modelu (w S5 mam zamiar w końcu je zrobić, tylko na razie laptop mi padł:/) ale wygląda to bardzo ładnie, pewnie jakieś błędy by się znalazły, ale na renderkach nie będzie tego widać, więc nie ma co.

 

Spróbuj zrobić materiały i dać render tego światła, aż jestem ciekawy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze nauki rendneringu. Teraz kilka pytań, czemu elementy światła nie renderują się ostro tylko tak zlewają? Czy takie ,,smugi" na samochodzie to norma?

 

rendner1.png

rendner2.png

 

Widzę ,że coś na górze przy szybach się dzieje. Potem postaram się zobaczyć co się dzieje.

Edytowane przez latos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do studia to zależy jakie chcesz zrobić, dopiero jak materiały dasz to będziesz więcej widział, co do vraya to musisz niestety innych prosić o pomoc bo ja w mentalu renderuje,

ale przed materiałami popraw podłoge bo opony utopiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palus wiem ,że jest dużo niezgodności bo to mój pierwszy poważny model :D

Z tyłu miejsce na tablicę rejestracyjną wziąłem z wersji prezesowskiej(bo wcześniej taką robiłem) i dopiero potem się zorientowałem ,ze jest inna i nie mam za bardzo jak teraz tego zmienić.

 

A czemu bok ci nie pasuje to nie wiem, wszystko w nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności