Skocz do zawartości

Scena 3d: Zabawa przy stole


le_chu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prezentuję moją najnowszą prackę, w prawdzie miało być to jedynie ćwiczenie kaustyków, ale postanowiłem przysiąść kilka chwil dłużej i jakoś to schludnie skończyć.

 

Wykonane w blenderze, wyrenderowane w Yaf(a)rayu. Dof, winieta, zabrudzenia w Photoshopie.

 

Dorzucę jeszcze wersję b&w bo z nieznanych powodów nie chce mi wysłać pliku...

 

Pozdrawiam.

 

finalrm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Po pierwsze to mógłbyś to troszkę zmniejszyć najlepiej wrzuć na imageshack i tam jest opcja do resaizingu i można dobrać monitor do jakiego ma zoptymalizowć (probonowałbym 17"), teraz to ciężko ogarnąć i ocenić, wogule większość osób to zniechęci do oceny pracy.

Teraz jeżeli chodzi o pracę to tak jeżdżę suwakiem i jeżdżę i wnioskuje że te dwa miśki to jacyś mentorzy skoro kieliszki powyginali:), ogólnie pomysł ciekawy, wykonanie natomiast średnie troszkę zbyt mało realizmu w tej scence to chyba przez materiały mogłeś troszke dopracować.Masz plusa za oryginalność.. o proszę +...:).pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba inny gatunek wina, ale coś w tym stylu; Twoje jest chyba mimo wszystko ciut za ciemne, powinno chyba być miejscami bardziej prześwitujące. Poza tym wygląda trochę tak, jakby było wylewane z kielicha jak z kranu; część wina powinna objąć ścianki kieliszka, przynajmniej tak wynika z filmiku powyżej.

Ogólnie rzecz biorąc niezła, ale zdecydowanie zbyt kontrastowa praca (widziałem ją na kilku monitorach i wszędzie wygląda ponuro). Firanki i krzesła troszeczkę ją urozmaiciły, ale z racji ich szaro-burego charakteru uczyniły obrazek jeszcze smutniejszym (co jakoś mi nie licuje z tymi figurkami na stole). Dziwnie wypadła kaustyka, ale może to tylko moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do kolorów to trochę się tego obawiałem, bo mój monitor w lapku strasznie je przekłamuje, a do dziś dzień nie mam okazji sprawdzić jak wygląda to na innych matrycach w celu korekcji jakiejś...

 

Jeśli chodzi o ponurość, to moim celem było uzyskanie sterylnego, niezbyt ciepłego wnętrza, które kontrastuje z ciepłymi (w wyglądzie nie kolorze) i "wesołymi" miśkami obserwującymi szalejące kieliszki.

 

Kolor wina hmm, chociaż nie pijam to wydaje mi się, że zależy od gatunku :) A co do samego fluida myślę, że masz trochę racji, nie jest idealny na pewno, jednak nie dysponuję sprzętem umożliwiającym mi obecnie wygenerowanie czegoś bardziej rozbudowanego - mam ma myśli ciecz ogarniającą jeszcze ścianki itp bo chyba to zależy od dobrej rozdzielczości przy bake'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności