Skocz do zawartości

Wiz: Salon z jadalnią


Mateoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Materiał szafki po lewej nieostry, gryzie się.

Butelka trochę jak blaszana (ale denko prześwituje).

Dywan z dredami :P

Światło daje po oczach, ale jak kto woli.

Coś przykombinowałeś po drodze z formatem tej pracki bo niektóre krawędzie są karbowane.

Ogólnie roboty w to poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś trzeba w życiu zacząć Mateoo i życzę ci powodzenia. Niestety pewne rzeczy należałoby dostrzegać już na początku...mianowicie skale przedmiotów które dodajesz do sceny. Sprawdzaj w jakich jednostkach pracujesz na różnych plikach(sceny, modele, tekstury itp.). Jeżeli sam pewne rzeczy modelujesz to proponuję wziąć linijkę i zmierzyć podobne przedmioty w swoim otoczeniu (nogi od stołu, cytryny, kieliszki itp.). Często coś robione z pamięci lub na wyczucie okazuję się zupełnie nie trafione. W sumie możesz wg mnie wyrzucić wszystkie obrazy...może tylko jeden pasuje do wnętrza. To nie konkurs kto więcej zawiesi na ścianie ;). Zmniejsz bump drewna na stoliku. Większość rzeczy lewituje. Lampa nad stołem…nie wiem o co z tym chodzi i jak to działa, ale jeżeli nawet coś takiego istnieje to nie pasuje do tego wnętrz...proponuję zmienić. Nie mam pojęcia co jest za tym oknem...hmmm..wstaw jakąś płaszczyznę z ładnym widoczkiem np. nieba. Roślinie nie wystarczy nadać kolor zieleni żeby nią była...na dodatek zbyt jaskrawej. może lepiej teksturki liści z mapą opacity? Co do kolorów, oświetlenia i ustawień kamery i renderu nic nie będę mówił…nie ten czas :) mam nadzieję, że skorzystasz z rad. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światło to do każdego okna zastosowałem VRayLight

kolejno z Multiplier: 40, 35, 30

a te przy jadalni po 50 oba

dla halogenów u góry tez tylko znacznie słabszy Multiplier

i to cale światło w scenie

 

a nastepnym razem zamieszcze linka z imageshack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności