Skocz do zawartości

Pojazd3d: Volkswagen Golf VI 5-drzwiowy


Tomaszek16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam wam mój kolejny samochód tym razem postanowiłem wymodelowac najnowszego Golfa. Model samochodu uważam za ukończony niestety wnętrza póki co nie zrobiłem ale chce pobawić sie materialami a jak starczy mi sił to wymodeluje wnętrze.

817517c7b42ea3f5m.jpg

2e3a3d1909296f65m.jpg

i jeszcze siateczka

0ed89eb58d40df09m.jpg

Zapraszam do komentowania

Edytowane przez Tomaszek16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam dziekuję serdecznie za wskazanie błędów, oczywiscie poprawiłem je. (przynajmniej tak mi się zdaje.

Pomyślałem ze zrobię scenkę noi padło na most Świętokrzyski w Warszawie.

Wedlug mnie golf ladnie sie prezentuje na moście ale jest to oczywiscie moje zdanie.

3ba459734aaaac40m.jpg

Aaa Masz rację Duff golf jest robiony w blenderze i powiem dodatkowo ze jest renderowany w yafaray'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z pomysłu na most zrezygnowałem efekty końcowe zniechęciły mnie do dalszej pracy, wiec zrobiłem render w studiu.

Przez długi czas męczyłem sie nad lakierem i jego kolorem na początku mmiał być czarny ale w końcu jest biały.

Oto efekt

ebe925df82b999b3m.jpg

Blender, yafaray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie Ci się chciało, to spróbuj poprawić bo chyba jest troszeczkę źle:

-tam gdzie zaznaczyłem strzałką

 

golfik.JPG

 

nadkole, czy jak to nazwać, zlewa Ci się z resztą, a chyba powinno być bardziej "oddzielone" dobrze to widać np tutaj http://www.auto-motor-i-sport.pl/m/209/golf-6-hds-92-da89a4b71d821f810f1396ff38baf489.jpg chyba, że to przez światło, albo coś tak się tylko mi wydaję.

 

-druga sprawa, to linia z boku. Powinna iść od samego tyłu, za przednie drzwi. U Ciebie widać ją na drzwiach, trochę z tyłu i w ogóle z przodu.

 

-trzecia sprawa, nie widać kloszy na światłach.

 

imo należy się wielki plus za opony, bo wyglądają super. Spróbuj też zrobić wnętrze. Sam się przekonałem, że nawet jako taki środek daję sporo fajniejszy efekt :) No i kierowca będzie miał ciężko w deszcz, bo nie ma wycieraczek ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spróbuje co nie co dopieścic ten samochód na modelu wydaje mi sie ze jest dobrze ale moze bardziej zaznacze te nadkole.

Ale widze ze warto sie bawic w tego golfa, myśle ze to i tak sa szczyty moich mozliwości, ale pokombnuje i dzieki za uwagi nie ma to jak postawic sobie wysoką poprzeczkę, a klosza na reflektorze nie ma hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem to co mówiliście, ale efektów nie widać pewnie to wina materiału.

Zrobiłem wreszcie wnętrze, pobawiłem się trochę materiałami ale niewiem czy na dobrze. Mam nadzieje ze wy to mi powiecie.

rendering trwał 5.5 h. długo, ale dlatego ze mam kiepski komputer.

944528cec80f0f03m.jpg

Blender, yafaray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności