Skocz do zawartości

Scena3D: Celavra


zvirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A mozesz coś więcej o tych pracach napisać? W jakim programie modelowałeś, rendeowałeś itp. Co cię zainspirowało? Przypominają mi Twoje pracę okładki miesięcznika "Fantastyka" z lat 80-tych. Coś w nich jest :)

Edytowane przez adam_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za zainteresowanie :)

 

Są to na razie tylko prace poglądowe, pracuje jeszcze nad szczegółami. Wszystko jest robione w LightWave.

 

Klimat ma nawiązywać to jakieś tam ogólnej ideologii. A wywiódł się z tego na czym zostałem wychowany. Czyli głownie na filmach SF, kilku grach, opuszczonych fabykach i budynkach w ktorych robiłem zdjęcia ;] Stad taki klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo.

 

niedawno zakończyłem renderowanie sceny intra do strony. 700 klatek, 28 s animacji, około 2 mln poly na scenie. jest to jedno ujecie, renderowane w 4 kawałkach (w zależności od tego jakie obiekty znajdowały się w kadrze). renderowane do rozdzielczości 1280x720. Całość zajęła 540h renderingu ;]

 

tutaj 9 z tych 700 klatek

 

frames.jpg

 

 

 

tutaj w większej rozdzielczości

 

obecnie pracuje i renderuje światła wolumetryczne, oraz wciąż nad nowymi scenkami i zakamarkami celavry :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, bardzo podoba mi sie pomysl, klimat i modelowanie. ale textury...:/

 

nie trzymaja sie kupy, zbyt proceduralne te obdrapania z tynku, czemu akurat taki pas cegiel na srodku? poza tym cos nie tak z proporcjami, mam wrazenie, ze jestem w pomieszczeniu wielkosci wanny i jest tam kilka malych telewizorkow a wielkosc cegiel wskazywalaby na duze pomieszczenie. porownaj skale tych obiektow jeszcze raz bo cos nie tak....

 

masz jakis animejszon? moze byc preview ale bardzo jestem ciekaw jak to wyszlo.

jeszcze tylko zapytam jak zanimowales przewody tych telewizorow? jakis spline ik?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o usability. Brak usability położy nawet najlepszą stronę, a już widzę te piękne monitorki z galerią, ale bez strzałek 'wstecz', 'nastpny', 'full screen', czy mozliwosci przegladania calej galerii na jednym full screenie. Renderki ciekawe - można z tego wyciągnąć naprawdę wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności