Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Aston Martin v8 vantage 1983


Rekomendowane odpowiedzi

Miałobyć idealnie, ale męcze już go stanowczo za długą, nie mam siły już dalej do niego.

 

 

takie trzy ujęcia:

15redfinsmall.jpg

 

15whitefinsmall.jpg

 

 

 

ex2fin6small.jpg

 

 

high resy po kliknięciu

 

edit:

 

link do claya:

 

http://orangegraphics.neostrada.pl/vantage/clay.jpg

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajniutkie autko. Studio ok - aczkolwiek chyba za wysoko jest samochód - ale to już niech sie jakiś spec od kompozycji wypowie. Drugi render jest blisko, ale czegoś mu brakuje. Tak jakby coś nie z GI faktycznie było - może balans słońca/nieba nie jest dobry. No i szyby - za mocne odbicia w takim oświetleni. Wyglądają troszkę jakby były nie zupełnie przezroczyste a difuse miały ustawiony na biały. Takie słabe plexi wyszło. A poza tym gratulacje z ukończonej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie te szyby mozna by dopracowac, i GI wlaczyc w 2gim renderze;) Pozatym odbicie nieba ma dziwny odcien. Juz Ci mowilem ze koła i opony wyszly znakomicie. Jedynie co to trzeba nad lakierem i szybami popracowac. A z czepiania sie to wsteczne lusterko by sie przydało;) Ogolnie praca bardzo na +. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_m,tomek1212m,bbandi dzięki wielkie

 

freedom fighter prosze nie rób tego samochodu, z twoim wykonaniem to nie będzie miało porównania. GI jest, ale może spróbuje AO dodać jak teraz tak patrze...

 

Hynol- miałeś racje, obciąłem troche dołu w wersji studyjnej, teraz jest lepiej, dzięki.

 

pecet-> render zobaczymy jhak z AO będzie wyglądał

 

 

edit: w pierwszym poście zuploadowana wersja z AO

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co mam oglądać a o czym piszą poprzednicy. Więc co do rendera powyżej to koła wyszły najlepiej. Niestety środek autka, wnętrze dużych reflektorów są zbyt mdłe. Skoro i tak je poprawiasz to zrób to porządnie a będzie git. Scenka na pierwszej stronie wygląda jak z posera trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio faktycznie pierwszy render najlepszy... Szare (dosłownie!) wnętrze mocno kłuje w oczy i ta czerwień z tak silnym niebieskim tłem średnio do mnie przemawia :)

Za to sam model i studio bardzo wporzo. Koła - rewelka ;-)

Szkoda, że z sił opadłeś bo mógłby wyjść świetny render z tego (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności